Graafiline disain on visuaalne suhtluskeel. See on peamine tööriist, kuidas sinu ettevõtte sõnumeid visuaalselt arusaadavaks, tähelepanuäratavaks ja huvipakkuvaks teha. Sinu ettevõtte kujundatud materjalid on enamasti need, mis loovad esimese kontakti kliendiga ja läbi selle jätavad mulje – ja see mulje peab olema hea. Olgu selleks siis hästi ja selgelt kujundatud reklaam või plakat, poekeskkond, trükis või mõni eriliselt silmapaistev keskkond. Erinevad materjalid, kanalid ja põhjad nõuavad erinevat lähenemist ja lahtimõtestamist.

Disaini osaks on enamasti illustratsioonid või fotod ja tekst. Vastavalt ideele leiame lahenduse ja pakume välja fotode või illustratsioonide stiili, teostame need ja vajadusel ka korraldame pildistamise. Iga disaini juurde käib ka korrastatud ja arusaadav tekst, mille loomisel samuti abiks oleme. Disaini loomisel arvestame sinu ettevõtte varasemate materjadiega ja stiiliraamatuga.

Iga disaini hinnastamisel arvestame tehtava tööde mahuga. Kas on tegemist mahuka trükise või ühe reklaamiga – tööd on erinevad ja nõuavad erinevat lähenemist. Iga töö alguses hindame töö mahtu ja vastavalt sellele teeme oma ettepanekud ja esialgse hinnapakkumise.

Vaata ka teisi tiime