La Ecwador on 1997. aastal rajatud turundus- ja reklaamiagentuur Tallinnas. Viie spetsialiseerunud meeskonnaga pakume turundus-, reklaami- ja kommunikatsioonitegevuste terviklahendust. Oleme oma tegevuses orienteeritud klientide äriliste ning strateegiliste eesmärkide saavutamisele loovuse kaudu.

Agentuur La Ecwador kuulub Turundajate liitu ja Eesti Pereettevõtjate liitu.

Agentuur teenindab igapäevaselt oma valdkonna juhtivaid ettevõtteid – Circle K Eesti, K-rauta, Rimi, Koduekstra, Nõo Lihatööstus, Liviko, Mamma, Aatrium, Balbiino.

Agentuuri tegevjuht Heily Aavik ja Loovjuht Taavi Lehari

Agentuuri nimi viitab ekvaatorile ehk ühendajale kahe pooluse vahel: kliendi ja tarbija; ettevõtte ja sihtgrupi; riigi ja inimese. Ekvaator teeb täisringi ümber maakera – meie ümber turundus- ning kommunikatsioonimaastiku. Oleme alati keskel, alati ühendav lüli ning särav teejuht piiritus loovuseruumis. Mõtestatud ning strateegiline koostöö on agentuuri La Ecwador viinud kahel korral Äripäeva Turunduse TOPi kõige kõrgemale astmele – Eesti edukaim reklaamiagentuur 2002/2019.

Liigume igapäevaselt suunas, et olla oma valdkonna stiilinäide ja kirkaim eeskuju. Peame oluliseks süvenemist klientide valdkonna, soovide ning eesmärkide spetsiifikasse ning tegelike tegurite mõistmist. Vaid põhjaliku ning usaldusliku koostöö tulemusel sünnivad toimivad lahendused.

Agentuuri rajaja ning tegevjuht Heily Aavik on alates 1997. aastast hoidnud La Ecwadori stabiilses kasvus. Eesti reklaamiagentuuride turul on kolme kümnendi jooksul olnud kümneid ja sadu erinevaid tegijaid, kes on tekkinud ning hääbunud erinevate kriiside ning muutuste tulemusel. La Ecwador on iseseisev ja sõltumatu reklaamiagentuur, mis ei kuulu ühtegi välismaisesse ketti ning mida suunab ja juhib kohaliku turundusmaastiku üks kogenumaid ning edukamaid spetsialiste.

,,Äri muutub pidevalt ja esitab turundusele järjest suuremaid väljakutseid. Hoiame ennast seejuures kindlal kursil. Just sellisel, mis rajaneb meie tugevustele: tasemel algatus- ja organiseerimisvõime ning äriline, loov, ja avatud mõtlemine. Just seetõttu peame väga lugu teravast vaistust, julgetest ideedest ning teistmoodi mõttemallidest. Meid teeb unikaalseks oskus siduda strateegiline suundumus ning äriline mõtlemine loovusega. Kõige selle juures on tähtis inimlikkus ja tegemisrõõm. Hoiame kokku ja teeme üheskoos vingeid asju ka väljaspool tööaega. Usun, et see on tugeva meeskonna loomisel ja hoidmisel väga oluline.”                  – Heily Aavik, La Ecwador rajaja & tegevjuht

Meie väärtused

Kirglikkus ja koosmõju
Meile meeldib meie valdkond ja me jagame ühist kirge loovuse, disaini, reklaami, turunduse ja kommunikatsiooni vastu. See on ere leek, mis ühendab meid - La Ecwadori pere. Iga liige sellest perest on justkui kiir päikese ümber ning koos loome emotsioone, soojust ja sära. Meie majas särab alati päike ning kireleek oma tegevuse vastu on alati lõõmav.
Teerajamine ning alustamine
Me valgustame ja sillutame teed oma valdkonnas. Oleme need, kelle järgi teised joonduvad. Oluline on olla alati liikumises, omada kindlat sihti ning mitte paigal seista. Seepärast rõhume proaktiivusele ja loovusele. Otsime pidevalt uusi viise, kuidas muuta end ja oma tööd veel professionaalsemaks ja väärtuslikumaks. Oleme need, kes suunavad kliente edule.
Kasv ja areng
Me oleme selleks, et õppida, ammutada uusi oskusi ning kasvada koos agentuuriga. Mõtestame oma tegevust ja lihtsustame tööprotsesse. Võtame iga päeva kui uut potentsiaalset õppetundi, mis tõstab meid veelgi kõrgemale. Iga ettevõtte loomulik eesmärk on kasv ning areng. Me oleme selle printsiibi särav näide.
Brand icon Reklaamiagentuuri maja Meriväljal

La Ecwador väärtustab iseseisvust ning maksimaalselt pingevaba töökeskkonda. Paarikümne aastaga on üheks agentuuri sümboliks saanud tegutsemine kõikide oma üksustega ühise katuse all eramajas. Eemal kesklinna tuiksoonte kärast ning keset looduskaunist ja inspireerivat keskkonda pannakse üheskoos alus värsketele ideedele.

2020. aastal valmis agentuuri uus maja Loomevälja, mis on hetkel regiooni moodsaim agentuurihoone. Modernses Art Deco stiilis majas on lisaks agentuuri tööruumidele hulgaliselt lisavõimalusi, mis muudavad igapäevase töötamise ning tootmise ressursiefektiivseks nii aja kui kulu suhtes.

Loomeväljal asub stuudiokompleks koos foto-, video- ning helistuudioga. Unikaalne butiikkino ehk viewing room annab võimaluse üle vaadata audiovisuaaltöid tipptasemel tehnikaga. Lisaks on Loomeväljal eriline demoköök ja kohvik La We, kus on võimalik läbi viia nii korporatiivseid üritusi, strateegiapäevi, kohtumisi kui tooteesitlusi.