La Ecwadori moodustavad ca 20 oma valdkonna kirglikku eksperti – disainerid, projektijuhid, audiovisuaal- ja sotsiaalmeediaspetsialistid, meediaeksperdid, loovkirjutajad ja turundusgurud. Oleme särav ja professionaalne meeskond, kelle eesmärk on Eesti ühe vanima ning mõjukaima loovagentuurina kirjutada edu meie klientide tähtedesse.

 

Meeskond ja ühine kirg
Särav meeskond on kogu agentuuri vundament ning ühtsustunde loomine ja hoidmine meie igapäevane eesmärk. Meeskonnana koosneb see inimestest, kelle vahel on see imeline säde, magnetism, kirg ja sünergia, mis aitavad igapäevaselt ellu viia 360-kraadi teenust. Ühilduvus tiimiga ning tekkiv keemia on ka üks peamisi eeldusi uute tiimiliikmete otsimisel.
Loovus ja julgus
Valdkonna teerajaja ning uuenduste alustajana iseloomustab meid julgus eristuda, tuua muutust ning pakkuda uusi lahendusi. Olla meie ise. Loovus eeldab mõtlemist, teadmisi ning söakust tegutseda. Julgus tekib turvatundest ning iga inimese väärtustamisest meeskonnas — igaüks on unikaalne, igaüks pakub meeskonnale väärtust.
Tulemuslikkus ja professionaalsus
Meie töö ja panus on alati eesmärgipärased ja tulemustele orienteeritud. Väga lihtne – kui meie klientidel läheb hästi, läheb ka meil hästi. Viis spetsialiseerunud meeskonda on loodud oma valdkonna täielikuks tundmiseks ning arendamiseks, millega pakkuda parimat võimalikku teenust ja väärtust.
Mille järgi meid tuntakse?
TOO OMA TEEKONNALE SÄRA JUURDE

Meie uksed ja südamed on avatud igaühele, kes soovib panustada agentuuri ning pakkuda lisandväärtust meeskonnale, klientidele ja ettevõttele.

Meie tänane meeskond koosneb tõelistest multitalentidest, kes on oma karjääriredelil erinevatel astmetel. Tiimi kuuluvad enam kui 15 aastat valdkonnas nime teinud tegijad, spetsiifiliste oskuste ja teadmistega talendid, kui ka juunior-spetsialistid, kelle arengul ei jõua järge pidada.

Kui tunned kutset kahe turunduspooluse vahendajalt, siis tutvu meie töökuulutustega või kirjuta meile, millist positiivset kiirgust annaksid Sina agentuurile juurde allolevas vormis.

OSALE PRAKTIKAPROGRAMMIS, MIS TOOB SU TURUNDUSMAASTIKULE

2021. aastast kaasame tulevasi reklaami- ja turundustegijaid Master of Ad praktikaprogrammi kaudu tegelikku agentuuriellu.

Erinevalt individuaalpraktikast, koostame programmi raames kokku toimiva loovtiimi, mis õpetab vahest kõige olulisemat funktsiooni agentuuris – meeskonnatööd. Tudengite hulgas väga populaarseks osutunud kolmekuuline programm annab ristlõike agentuurielust, pakub võimalust töötada reaalsete klientidega ning osaleda agentuuri erinevate tiimide töös. Lisaks arengule ja oma teadmiste praktiseerimisele, annab Master of Ad justkui hindamatu esmase töökogemuse, mida rakendada oma edasisel teekonnal.

Lisaks Master of Ad praktikaprogrammile, on La Ecwadoril  koostöö erinevate kõrgkoolidega akadeemilise praktika raames. Pakume praktikavõimalust tulevastele disaineritele, audiovisuaalspetsialistidele, trükispetsialistidele, loovkirjutajatele ning veebiarendajatele.

TULE VAATA, KUIDAS AGENTUUR IGAPÄEVASELT TOIMIB TÖÖVARJUNA

Oleme avatud kõikidele noortele, kes on valikute ees ning kes kaaluvad kõrgkooliõpinguid turunduse, reklaami, kommunikatsiooni, PR-i, disaini ja audiovisuaalmeedia valdkonnas.

Päev töövarjuna agentuuris mentori käe all tutvustab agentuuri toimimist ja annab ristlõike igapäevategevustesse. See on väga hea võimalus, millega saada vastuseid küsimustele, ammutada inspiratsiooni ning saada reaalne ülevaade, milliseks kujunevad eelolevad õpingud.

Kirjuta endast, oma töövarjupäeva soovist ning oma küsimustest meile allolevas vormis.