Meie aju töötleb visuaali 60 tuhat korda kiiremini kui tekste ning audiovisuaalsel teosel on mõju meid panna tundma erinevaid emotsioone, kuid tekstid annavad meile rohkem teadmisi. Iga päev vaadatakse ainuüksi Facebookis üle 4 miljardi video. Pildipostitused saavad 87% rohkem interaktsioone. Üle 90% informatsioonist saab inimene visuaali ja heli kaudu. Mõjuval klipil on võime panna vaatajaid tegutsema, samastuma sisuga, mõtisklema ning ostma.

Klipid võimaldavad kiiresti edasi anda nii hetkel päevakorras olevat sõnumit kui rullida vaataja ees lahti lugu, millega nägemis- ja kuulmismeelt köita. See pole ainult sõnum, vaid järgmine peatükk brändi kuvandis.

La Ecwador Studio produktsioonimeeskonna töö algab ideest ja strateegiast, mille tulemusena valmib nii stsenaarium, tootmisplaan kui ka nägemus efektiivseks leviks. Meie jaoks on oluline välja selgitada, mida klipiga tahetakse saavutada. Mida me soovime video, audioklipi või fotoga ellu kutsuda? Vastavalt sisendile paneme sõnumi audiovisuaalsesse keelde, valides hoolikalt erinevate instrumentide hulgast just sobivaima, millega oma klientides luua emotsionaalne side teie brändiga.

„Ära räägi klipis lihtsalt oma brändist või sõnumist – jutusta lugu sellest, millega liigutada inimest.“

– Kaire Russ

 

La Ecwador Studio on spetsialiseerunud reklaamklippide, sotsiaalmeediavideote, raadio- ning heliklippide, podcastide ja fotode loomisele. Inhouse foto- ja helistuudio võimaldavad kogu protsessi ressursisäästlikult ning kiiresti läbi viia ning koostöös reklaami- ja kommunikatsiooniekspertide ning creative korpusega valmivad mõjusad ja töötavad lahendused Sinu brändi eesmärkide täitmiseks.

Kaarel Kõvatu

Studio tiimi juht
kaarel@laecwador.ee
+372 59 01 22 87