Tootefotode kvaliteet määrab ära Sinu toote või teenuse edasise saatuse ja hinnakuvandi. Kui tootefoto on ebakvaliteetne, väljendub see halvemas konversioonimääras. Seetõttu on oluline investeerida tootefotode kvaliteeti, mis avab uksed ettevõtte kasvule ja uutele klientidele ning annab võimaluse müüa toodet kõrgema hinnaga. Ilusad ja kvaliteetsed fotod aitavad tõsta brändi usaldusväärsust, jutustavad lugu ning tugevdavad brändi. La Ecwadori stuudio pakub fotode puhul täislahendust: aitame välja töötada fotode üldise kontseptsiooni, pildistada, organieerida vajalikud rekvisiidid, teha stilistika, meigi ja muu vajaliku ning hiljem fototöötluse.

Saame aidata teha:

  • tootefotosid – kvaliteetsed tootefotod tagavad toodete usaldusväärsuse, silmapaistvuse, väärtuse ja annavad edasi brändi olemust. Vaata meie tehtud töid Luminorile ja AVASTA kohvile!
  • reklaamfotosid – kvaliteetsed reklaamfotod paistavad silma, toetavad kampaaniat visuaalselt ja annavad edasi kampaania sõnumit. Vaata meie tehtud töid Koduekstrale ja Büroomaailmale!
  • toidufotosid – kvaliteetsed toidufotod on ilusad, ahvatlevad ja panevad suu vett jooksma.
  • Vaata meie tehtud töid Retseptisahtli toidublogile ja Vana Tallinnale!
  • töötajate fotosid – kvaliteetsed fotod töötajate ja meeskonnafotod toetavad tööandjabrändingut ning kujutavad ettevõtte töötajaid professionaalsete ja usaldusväärsetena. Vaata meie tehtud tööd Circle K-le!
  • sotsiaalmeedia fotosid – kvaliteetsed fotod sotsiaalmeedias tagavad postitustele parema kaasatuse, jälgijate arvu ja leviku. Vaata meie tehtud tööd Koduekstrale ja Circle K-le!

tootefotode stuudio

Vaata ka teisi tiime