Koduekstra jõulukampaania

Koduekstra

Meie roll
Foto ja video / Kampaaniad / Trükis

Klient: Koduekstra

Ülesanne: Viia ellu jõulutoodete kampaania ja toota videoklipp.

 

Taust ja lahendus:

Aastalõpp on Koduekstrale väga eriline aeg, kuna pimedaimal ajal saabub kõikidesse kauplustesse sadu erinevaid jõulutooteid valguskettidest ja dekoratsioonidest kingituste ja pakkematerjalideni välja.

 

 

Toetudes aastatepikkusele koostööle Koduekstraga ning õppides iga aastaga aina paremini Koduekstra kliente tundma, keskendume eelkõige just erinevate toodete ja tootekollektsioonide tutvustamisele oma kommunikatsioonis – pilt räägib rohkem kui tuhat sõna ning täpselt komponeeritud toodetevaliku visuaal võib anda nii inspiratsiooni kui aidata kliendil valikut teha. Kampaania põhitooniks sai šampuse kuldne, mis oma pehmuse ja glamuursusega tekitab koduse, kuid samal ajal ka piduliku meeleolu.

 

Jõulukampaania

Jõulukommunikatsiooni raames valmisid kaks kliendilehte ja tootefotod, mis tutvustavad pea kogu Koduekstra jõulusortimenti. Lisaks tootsime särava reklaamklipi, mida on võimalik näha Koduekstra sotsiaalmeediakontodel, Youtube’is, digiekraanidel ning teles. Pimedaid õhtuid kaunistavad jõulukampaania säravad visuaalid välimeedia pindadel.

koduekstra välimeedia