Circle K Instagrami feed

Circle K Eesti AS

Meie roll
Digital

Klient: Circle K

 

Ülesanne: Töötada välja Circle K sotsiaalmeedia sisu

 

Taust ja lahendus:

2021. aasta kevadel oli Circle K Eesti Instagrami feed suuresti hübriid Facebooki postitustest ja originaalsisust, mis muutis kogu voo segaseks ning ebaühtlaseks. Seda ajal, kui voogude üleüldine esteetilisus ning ühtsus on saavutanud noorte hulgas võtmerolli.

Töötasime Circle K Eesti Instagrami feedi tarbeks välja strateegia, mille eesmärk oli täielikult iseseisev content ning ainult kanalipõhistest tegevustest (story, reels, live jt) koosnev sisu. Circle K on bränd, millel on palju teateid, tooteid ning reklaame ja sisust puudust ei tuleks, kuid väljakutse seisnes selles, kuidas lõpetada dubleerimine Facebooki ja Instagrami vahel ning kuidas hoida keerulisel ajal ühtset joont.

Teoorias tundub see kõik lihtne, kui kõik on justkui tehtud… kuid kas ikka on? Seisime iga päev silmitsi küsimustega, kuidas kirjutada suvistest hot dogidest 5 erinevat postitust või storyt? Kuidas pildistada üht ja sama kohvitopsi enneolematult 30-l korral? Kuidas kirjutada tabavalt (järjekorras juba 15ndat) autopesuga seotud müüdi copyt? Milline peaks olema ühispostitus kohaliku TikToki staari, Circle K ja jääjoogiga? Kui bränd on tugev, on selle toel võimalik jutustada tuhandeid lugusid, maalida miljoneid visuaale, jagada lõpmatult emotsioone.

Seega iga postitus, story, poll ja LIVE (täpsemalt 421!) on puhas käsitöö ning unikaalne, mis kumab digitaalsete pikslite vahelt välja ning mida jälgijaskond hindab ja mis otseselt aitab tõsta mugavuspoe kui brändi-templi kuvandit Instagrami feedi kaudu. Lisaks kaasasime otsesemalt üha rohkem jälgijaid ning julgustasime neid oma story’sid jagama, mis lõi olukorra, kus igapäevaselt saime kümneid user-generated contenti edasijagamiseks, mis omakorda tõstab brändi usaldusväärsust.

Circle K Eesti Instagrami strateegia tõi keerulisel perioodil juurde üle kahe tuhande uue jälgija ehk märtsis 2022 jälgis kanalit 7410  inimest. Koos jälgijatega, kes meiega teekonda jagavad, saab Circle K pakkuda nii parimaid tooteid ja teenuseid kui ka personaalsemat ja väärtuslikku sisu.