KINDLALT Turunduse TOPis

Iga aasta väljastab Äripäev Turunduse TOP edetabeli. Tänavu oli La Ecwador kõrgel kolmandal kohal. Läbi aastate oleme olnud turundussektori särav teejuht ja andnud endast kõik, aitamaks edasi liikuda nii klientidel kui ka valdkonnal endal. On suur rõõm, et oleme meeskonnaga pikki aastaid Äripäeva TOP-is kohta hoidnud ning valdkonnas tugevat konkurentsi pakkunud. Siinkohal on paslik tänada […]

Brand icon

Iga aasta väljastab Äripäev Turunduse TOP edetabeli. Tänavu oli La Ecwador kõrgel kolmandal kohal. Läbi aastate oleme olnud turundussektori särav teejuht ja andnud endast kõik, aitamaks edasi liikuda nii klientidel kui ka valdkonnal endal. On suur rõõm, et oleme meeskonnaga pikki aastaid Äripäeva TOP-is kohta hoidnud ning valdkonnas tugevat konkurentsi pakkunud. Siinkohal on paslik tänada meie suurepärast meeskonda, kes hoiab La Ecwadori lippu kõrgel ning muidugi ka kliente, kes lasevad viia oma turundustegevused uutesse kõrgustesse.

Uue aasta valguses, kus majandusolukord vajab kindlat kätt ning silma, oleme tulnud välja uue teenusega KINDEL, mis hõlbustab agentuuri ning kliendi vahelist koostööd. Disainitud teenus hoiab turunduseelarvet kindlal kursil ning kindel koostöömudel agentuuriga teeb eesmärkide täitmise mugavamaks ning kergemini jälgitavamaks. Loe teenusest rohkem siit.

Pisike pilguheit ka meie tegemistesse. See on kõigest tilgake ookeanist, mis on siit majast väljunud.