Reklaamklipp, sotsiaalmeedia video, raadioklipp või reklaamfoto – piilu stuudio tiimi telgitagustesse!

Studio tiim on La Ecwadori üks noorimaid meeskondi. Sellegipoolest on jõutud aasta jooksul palju ära teha. Valminud on suur hulk sotsiaalmeedia- ja kampaaniaklippe, raadioklippe, animeeritud klippe, töötajate videosid ning toote- ja kampaaniapilte. Studio tiimi tehtud tööde hulka kuuluvad näiteks: Kampaaniaklipid – “Sihtkoht Lõunakas”, “Balbiino Õnnehetked”, “Itella. Külmakindlad pakid”, Sotsiaalministeeriumi “Ligipääsetavus. Kellele ja miks?”, “Minevikust parem”, […]

Brand icon

Studio tiim on La Ecwadori üks noorimaid meeskondi. Sellegipoolest on jõutud aasta jooksul palju ära teha. Valminud on suur hulk sotsiaalmeedia- ja kampaaniaklippe, raadioklippe, animeeritud klippe, töötajate videosid ning toote- ja kampaaniapilte.

Studio tiimi tehtud tööde hulka kuuluvad näiteks:

  • Kampaaniaklipid – “Sihtkoht Lõunakas”, “Balbiino Õnnehetked”, “Itella. Külmakindlad pakid”, Sotsiaalministeeriumi “Ligipääsetavus. Kellele ja miks?”, “Minevikust parem”, Rimi “Eeskuju kampaania” ja palju muud.
  • Töötajate videod – Adven “Misk Adven?”, Nõo Lihatööstus “Töötajate videod” jne.
  • Raadioklipid – Norman Optika, Circle-K “Tähista koos Circle-K´ga”, Sotsiaalministeerium “Minevikust Parem”, Tänukampaania raadioklipp jne.
  • Animatsioonid – Lastekaitse Liit “Seksuaalne väärkohtlemine”, Weckmani “Korstnapühkija” jne
  • Jõulukaardid – RIKS, Horticom, KIK, Connecto jne.

 

Studio tiimi lemmikud on animatsioonid, sest meeskonna raudvara hulka kuulub animeerija/monteeria Urmas Salu. Juba väga noores eas saavutas Urmas rahvusvahelise kuulsuse, kui talle helistati UKst Graham Northoni show´st seoses tema loodud legovideoga, Simpsonite alguse introst.

Studio tiimi käsutuses on uhiuus helistuudio, mida on viimase aasta jooksul palju kasutatud. Seal on sisse loetud paljude klippide voice over´id ning salvestatud suur hulk raadioklippe ja broadcast´e.

Lisaks video- ja raadioklippidele pakub Studio tiim kampaania- ja tootefotode teenust. Majas olevas fotostuudios pakuvad mugavaid võimalusi tootefoto laud ja eri värvides taustad. Fotostuudio ees asub ka gurmeestuudio ruum, kus valmivad isuäratavad toidufotod ja -videod.

 

Tipptehnikaga kinoruum pakub mõnusaid lahendusi nii Studio tiimile kui ka klientidele.

Mõlemad saavad kasutada ruumi filmiõhtuid korraldades ning kliendid saavad näha enda tellitud töid suurelt ekraanilt.

Kui soovid meie Studio tiimiga lähemalt tutvust teha, lepi kokku aeg lahtiste uste päevaks!

Nii saad päeva jooksul tutvuda La Ecwadori maja erinevate võimalustega, Studio tiimi ruumidega, kogeda kaameratagust ja -esist maailma ning panna proovile enda hääl helistuudios. Oma soovist kirjuta kaire@laecwador.ee.

Vaata Studio tiimi tehtud töid siit: https://vimeo.com/user19447749