Agentuur La Ecwador on selle aasta juunist Eesti Pereettevõtjate Liidu värske liige

Agentuur La Ecwadoril on au olla Eesti Pereettevõtjate Liidu värske liige! Suvi algas meil agentuuris taas rõõmsate uudistega, nimelt on Agentuur La Ecwador selle aasta juunist Eesti Pereettevõtete Liidu värske liige. Eesti Pereettevõtjate Liit on esile toonud kauni metafoori pereettevõtlusest: „Pereettevõte on justkui suur, tugevatel juurtel seisev puu, mille kõrgest ladvast näeb kaugele ja mis […]

Brand icon

Agentuur La Ecwadoril on au olla Eesti Pereettevõtjate Liidu värske liige!

Suvi algas meil agentuuris taas rõõmsate uudistega, nimelt on Agentuur La Ecwador selle aasta juunist Eesti Pereettevõtete Liidu värske liige.

Eesti Pereettevõtjate Liit on esile toonud kauni metafoori pereettevõtlusest: „Pereettevõte on justkui suur, tugevatel juurtel seisev puu, mille kõrgest ladvast näeb kaugele ja mis püsib läbi aegade.“ Liidu eesmärgiks on koondada Eesti pereettevõtjaid, organiseerides tuge ja koolitusi pereettevõtetele omaste küsimuste lahendamiseks ning tasakaalustada ärimaastikku, tuues esile konservatiivust, pereväärtusi ja pikaajalist vaadet esindavaid äriinimesi.

La Ecwadori tegevjuht Heily Aavik kommenteeris Eesti Pereettevõtjate liiduga liitumist järgmiselt: „Meil on hea meel olla nüüd liige Eesti tegusate ettevõtjate hulgas, mis ühelt poolt seob ettevõtlikke Eesti perekondi ja samas aitab ettevõtlikku vaimu edasi viia ka järgmistesse põlvkondadesse. On oluline, et järgnevad generatsioonid tahaksid ettevõtlusega tegelda ning olla kohalike ettevõtete omanike ringis.