La Ecwadori suvepäevad

Eelmisel nädalavahetusel toimusid La Perel meeleolukad suvepäevad imekaunis Tulivee Villa Hotellis. Kui muidu lihvib agentuuritiim päevast päeva oma loovat meisterlikkust arvutite taga, siis seekord jaotati La Pere fortuuna alusel tiim-riikideks ja pandi proovile hoopis lõbusas La Olympia mõõduvõtmistes. Rinda pisteti kummikuviskes, vehklemises (või rohkem enda välja elamises kolleegide peal), triatlonis ja täpsusheitmises. Kolm parimat tiimi […]

Brand icon

Eelmisel nädalavahetusel toimusid La Perel meeleolukad suvepäevad imekaunis Tulivee Villa Hotellis.
Kui muidu lihvib agentuuritiim päevast päeva oma loovat meisterlikkust arvutite taga, siis seekord jaotati La Pere fortuuna alusel tiim-riikideks ja pandi proovile hoopis lõbusas La Olympia mõõduvõtmistes. Rinda pisteti kummikuviskes, vehklemises (või rohkem enda välja elamises kolleegide peal), triatlonis ja täpsusheitmises. Kolm parimat tiimi said otseloomulikult premeeritud La Olympia medaliga!

Kellele adrenaliinist väheks jäi, sai veel jetisõiduga laineid murda ja pingeid maandada kümblustünni ning mõnusa saunaga merekaldal.

Sellega aga katsumused ei lõpenud.. vähemalt mitte meie uustulijate jaoks, kel tuli 48h jooksul valmistada erialane etteaste ja see kaaskolleegiks riietatuna kõigi ees ette kanda.

“Ma pole kunagi pidanud ühtegi laulu kirjutama ja veel vähem seda kellelegi esitama. Laulu valmimisse oli kaasatud isegi mu elukaaslane” tõdes meie copywriter Helen.

“Ma pidin kolleeg Urmase teadmata võtma ühendust tema emaga ja leppima kokku 5-minutilise kohtumise. Mul oli emaga väga tore vestlus, mille käigus sain palju huvitavat Urmase lapsepõlve kohta teada” selgitas enda ülesannet digitiimi projektijuht Rezete.

Veel valmisid klientidele re-branditud disainilahendused, lühifilmid jpm, mis kõik hinnati vähemalt Pesamuna vääriliseks. Õigupoolest said kõik 8 rebasekutsikat ülesannetega suurepäraselt hakkama ja näitasid, et väärivad täieõiguslikku kohta La Ecwadori peres!

Agentuuri vanemate töötajate sõnul on La Pere rebaste ristimise latt iga aastaga aina kõrgemale tõstetud – kõik suhtusid oma ülesandesse täie tõsidusega ja valmistasid ette suurepärased kavad. Jääb üle vaid puhanud ja inspiratsioonist tulvil peaga järgmise aasta suursündmust oodata!