Uued projektid

La Ecwador alustas koostööd Töötukassa,  heategevusliku projekti Pardigolfi ja Biathlon Otepää-ga.   Nimelt osutus La Ecwador Töötukassa raamhanke konkursi „Loovagentuuri teenuse tellimine“ üheks võitjaks. Kuue pakkuja hulgast valiti välja veel kaks agentuuri, kelleks said Tank ja Dada koos Media House’iga. Tulemusena vastutab järgmisel kahel aastal agentuur koostöös partneritega Töötukassa kampaaniate ning loovkontseptsioonide välja töötamise ja […]

Brand icon

La Ecwador alustas koostööd Töötukassa,  heategevusliku projekti Pardigolfi ja Biathlon Otepää-ga.

 

Nimelt osutus La Ecwador Töötukassa raamhanke konkursi „Loovagentuuri teenuse tellimine“ üheks võitjaks. Kuue pakkuja hulgast valiti välja veel kaks agentuuri, kelleks said Tank ja Dada koos Media House’iga. Tulemusena vastutab järgmisel kahel aastal agentuur koostöös partneritega Töötukassa kampaaniate ning loovkontseptsioonide välja töötamise ja teostamise eest. Sellele lisanduvad veel visuaalne disain ja meedia planeerimine.

 

Teise uue projektina hakkab La Ecwador tegema koostööd heategevusliku ettevõtmisega nimega Pardigolf, mis on välja kasvanud Golf Aitab heategevuslikust võistlussarjast. Võistlussarjaga toetatakse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu. Agentuur teostab heategevusliku kampaaniaga seonduvaid reklaami- ja turundustegevusi.

Pardigolf

Uute klientide seas on nüüdsest ka Biathlon Otepää, kes on 2022. aasta  BMW IBU Laskesuusatamise MK eestvedaja. Tegu on tõelise laskesuusatamise tippüritusega, kus on kohal kogu laskesuusatamise paremik ning raja äärde on oodata ligi 12 000 pealtvaatajat. Praeguseks on müüdud juba üle 3000 pileti. Üritus toimub 10-13. märts.