Nutipaber PowerCoat® Alive

PowerCoat® Alive võimaldab luua trükiseid või pakendeid, mis ühendavad nutitelefoni silmapilkselt NFC (Near Field Communication) tehnoloogia abil soovitud kodulehe või visiitkaardirakendusega. Tuleb vaid asetada oma nutiseade PowerCoat® Alive paberist trükise või pakendi lähedale, ning avanebki soovitud koduleht.

Brand icon

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Nutipaber PowerCoat® Alive on täiesti uudne intelligente paber disainpaberite tootjalt Arjowiggins.

PowerCoat® Alive võimaldab luua trükiseid või pakendeid, mis ühendavad nutitelefoni silmapilkselt NFC (Near Field Communication) tehnoloogia abil soovitud kodulehe või visiitkaardirakendusega. Tuleb vaid asetada oma nutiseade PowerCoat® Alive paberist trükise või pakendi lähedale, ning avanebki soovitud koduleht.

NFC-tehnoloogia

NFC-tehnoloogiat toetavad Androidi ja Microsofti tarkvaraga telefonid ning uuemad iPhone´id. Eeliseks samalaadse funktsiooniga QR-koodi ees on, et NFC-tehnoloogia on nutiseadmetes olemas ning eraldi äppi pole rakenduse kasutamiseks vaja alla laadida või avada – piisab sellest, et NFC on telefonis aktiveeritud.

NFC-tehnoloogiat kasutatakse tänapäeval aina laialdasemalt – näiteks toimib selle abil pangakaartide viipemakse ning ühiskaart, mida kasutatakse Tallinna ühistranspordis, tulevikus ka mobiilimaksed.

PowerCoat® Alive

PowerCoat® Alive on paber, mille välimiste kihtide vahele on lamineeritud mikrokiibid. Paber on saadaval 4 erinevat tüüpi disainpaberil SRA3 formaadis (parim digitrükiks). Lisaks pakume ka PowerCoat® Alive iseliimuvaid etikette.

Olenevalt kiipide asetusest paberipoognal, on paberi tüüpidel erinev otstarve ning lõppformaat:

PowerCoat® Alive 2-up – 2 kiibiga paberipoogna saab lõigata kaheks A4ks ning see sobib kõige enam brošüüride, plakatite, menüüdele, pakendite ja reklaammaterjalide tootmiseks.

PowerCoat® Alive 4-up – 4 kiibiga paberist saab A5 lõppformaadis trükise ja see sobib hästi kutseteks, piletiteks, insertideks ning flaieriteks.

Powercoat® Alive 25-up – 25 kiibiga paber on mõeldud visiitkaartide või kliendikaartide tootmiseks.

Paberit saab osta paki kaupa ning kõik pakis olevad poognad kannavad ühe koodiga kiipe.

Powercoat® Alive on taaskasutatav, biolagunev ja FSC® sertifikaadiga.

Trükitehnikad

PowerCoat®Alive on sobilik kasutamiseks kõigis trükitehnikates nagu ofset-, digi-, HP Indigo, siidi- ja fleksotrükiks. Termotrüki puhul on vajalik eelnev katsetamine. Surutrükki ja fooliumtrükki tuleks vältida või teha seda erilise tähelepanuga, et mikrokiip ei kahjustuks. Samuti saab paberit trükkida kontorimasinates, kuid kuna paber on päris paks, siis võib sellest tulenevalt probleeme tekkida.  Kindlasti peaks trükikoda enne tutvuma paberi kasutusjuhistega  http://www.antalis.ee/business/esileht/kaubamargid/powercoat-alive/technical-information.html.

Trükise internetiga ühendamine

Mikrokiipide aktiveerimine on väga lihtne! Igas paberipakis on unikaalne kood, mis tuleb sisestada kiipide aktiveerimise veebiportaalis, lisada soovitud URL, kuhu soovite, et trükis kliendi viiks või täita oma visiitkaardi andmed samas portaalis asuvas visiitkaardirakenduses. Hiljem võite soovi korral URLi muuta kasvõi iga päev! Samuti saab veebilehel jälgida, millal, kus ja millise seadmega on trükiseid “avatud”. Kiipide eluiga on 2 aastat.

Kui soovid uudset nutipaberit kasutada oma ettevõtte visiitkaardi, ürituse kutse või mõne muu moodsa lahenduse puhul, võta julgelt ühendust trükisetiimi juhi Maiken Veskimäega maiken@laecwador.ee. Maiken aitab trükise lahenduse väljatöötamisega, kujundamise  ja trüki organiseerimisega.[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=rT7z3dZWXCc”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Küsi nõu” color=”white” align=”center” link=”url:mailto%3Amaiken%40laecwador.ee|||” el_class=”button1″][vc_column_text]Sanna Sasi, Turundusjuht

Antalis AS[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]