Meiega liitus uus sotsiaalmeedia spetsialist Mery-Ly Riis

2024 algas tõesti pauguga, La Pere sooja embusesse lisandus uus tugeva analüütilise võimekusega sotsiaalmeedia spetsialist Mery-Ly Riis. Mery-Ly omandas bakalaureusekraadi EBS-is, kuhu sattus täiesti juhuslikult. Esialgu plaanis Mery-Ly minna Tartu Ülikooli õppima õigusteadust, kuid meie õnneks sattus ta hoopis ettevõtluse ja turunduse maailma. EBS-ist tuli kirg turunduse vastu ning juba kolmanda aasta lõpus oli Mery-Ly […]

Brand icon

2024 algas tõesti pauguga, La Pere sooja embusesse lisandus uus tugeva analüütilise võimekusega sotsiaalmeedia spetsialist Mery-Ly Riis.

Mery-Ly omandas bakalaureusekraadi EBS-is, kuhu sattus täiesti juhuslikult. Esialgu plaanis Mery-Ly minna Tartu Ülikooli õppima õigusteadust, kuid meie õnneks sattus ta hoopis ettevõtluse ja turunduse maailma. EBS-ist tuli kirg turunduse vastu ning juba kolmanda aasta lõpus oli Mery-Ly täiskohaga sotsiaalmeedia spetsialist meediaettevõttes Delfi Meedia, kus ta töötas ligi kaks aastat. Seal tegi ta koostööd erinevate väljaannetega nagu Anne&Stiil, Pere ja Kodu, Tervis Pluss ja Eesti Naine. Muidugi ei saa ära unustada ka uudisteportaali Delfi, millega Mery-Ly omandas esimese TikToki konto haldamise kogemuse. Tänaseks on konto kogunud arvestatava hulga jälgijaid, mis illustreerib tema professionaalsust ning oskuseid sisuloome osas. Mery-Ly suureks tugevuseks on tema analüütiline lähenemine sotsiaalmeediale, tänu millele suudab ta lahendada probleeme ning välja pakkuda lahendusi, kus on vaja konkreetseid äritulemusi.

Lisaks on Mery-Ly lõpetamas TalTechi magistriõppes turunduse ja juhtimise eriala. Mery-Ly sõnul tema lähedased naljatavad, et tema üheks hobiks on kindlasti õppimine. “Elan “kõik on õpitav” moto järgi ja mul on hea meel, et saan jätkata enda arenguteed La Ecwadori ambitsioonikas  meeskonnas ning viia koos nendega klientide sotsiaalmeediad veelgi kõrgemale tasemele,” sõnus Mery-Ly.

Mery-Ly tööülesandeks saab olema analüütiline sotsiaalmeedia haldus ja sisuloome. Läbi süsteemsete analüüside suudame pakkuda veel professionaalsemat teenust, mis monitoorib keskmise inimese käitumismustreid sotsiaalmeedias.