Meie Pesamuna Rezete Karu jagab Passwordil kogemusi

Passwordi turunduskonverents koondab enda alla turundusmaastiku parimad tegijad, kes tutvustavad enda kogemustele toetudes turundustrende ja jagavad praktilisi teadmisi. Järgmise aasta Passwordi teema on „The next big thing“. Meie tulevikutegija agentuuris on aga esmalt praktikaga alustanud ning nüüd juba pea aasta projektijuhina töötanud Rezete Karu. Tänaseks on Rezete juhtimisel valminud palju edukaid kampaaniaid ning möödunud Kuldmuna […]

Brand icon

Passwordi turunduskonverents koondab enda alla turundusmaastiku parimad tegijad, kes tutvustavad enda kogemustele toetudes turundustrende ja jagavad praktilisi teadmisi. Järgmise aasta Passwordi teema on „The next big thing“.

Meie tulevikutegija agentuuris on aga esmalt praktikaga alustanud ning nüüd juba pea aasta projektijuhina töötanud Rezete Karu. Tänaseks on Rezete juhtimisel valminud palju edukaid kampaaniaid ning möödunud Kuldmuna noortekonkursil Pesamuna, tõi tema tiim tugeva võidu koju. Tuleva Passwordi esinejate nimekirjas on esindatud ka Rezete, kes analüüsib tänaseid turundusmustreid just noore tegija silmade kaudu ning prognoosib, milliseks turunduslahendused pärast murrangulisi aastaid kujuneda võivad.

“The next big thing” lipukirja all toovadki esinejad delegaatide ette tulevaste aastate muutused nii lahendustes, mõttemallis kui põlvkondade agendas. Rezete esitab sissevaadet oma arusaamale ja praktikale koos Cannes noortekonkursi võitjaga.

Vaata ka teisi esinejaid ja pane kuupäevad kalendrisse kirja!  password.ee