Jõulud agentuuris

Agentuuri usinad liikmed on juba mitu kuud jõulude lainel olnud. Teadagi algab jõulukampaaniate planeerimine juba kuid enne oodatud pühadeperioodi ning naljaga pooleks hakatakse pärast jaaniööd jõule ettevalmistama. Viimaks on aga aeg jõudnud sinnamaani, kuni La Pere liikmed saavad täielikult jõuludele keskenduda ning väljateenitud puhkust nautida, et uuel aastal juba veelgi loovamate lahenduste kallal töötada. 10. […]

Brand icon

Agentuuri usinad liikmed on juba mitu kuud jõulude lainel olnud. Teadagi algab jõulukampaaniate planeerimine juba kuid enne oodatud pühadeperioodi ning naljaga pooleks hakatakse pärast jaaniööd jõule ettevalmistama. Viimaks on aga aeg jõudnud sinnamaani, kuni La Pere liikmed saavad täielikult jõuludele keskenduda ning väljateenitud puhkust nautida, et uuel aastal juba veelgi loovamate lahenduste kallal töötada.

10. detsembril käis agentuur oma loomingulisust kanaldamas Mavi Keraamika töötoas akrüüli valamist proovides. Pühade ajal tuleb pere ikka ühise laua taga kokku – nii ka meie, kuid ühise söömise asemel toimetasime hoopis värvidega. Erinevate toonide segamine, tehnikate praktiseerimine ning sõna otseses mõttes värvidega plätserdamine viis terve galerii sündimiseni. Kuid enne kui pühad tulevad ning suur osa agentuurist teenitud puhkusele siirdub, anname pisut teada oma pühadegraafikust.

Agentuur naudib jõulupühi alates 23. detsembrist. Seega palume enne puhkuste perioodi esitada mahukamad ja tähtsamad projektid, et kindlustada nende õigeaegne teostus. Loomulikult ei jää jõulude ja aastavahetuse vahelisel ajal Loomevälja täiesti tühjaks, vaid klientide ja projektide eduka käekäigu eest vastutab väikesem eritiim.