Agentuuriga liitus copywriter Karl-Lennart Meri

Sel sügisel liitus La Ecwadori digitiimiga copywriter Karl-Lennart Meri. Karl-Lennart on laia silmaringi ja huvidega noormees ning kirjutamine on olnud talle alati südamelähedane viis eneseväljenduseks. Olgu selleks humoorikas satiir, loovkirjutamine, tõlkimine või toimetamine. Ta on reisinud palju mööda ilma ringi ning pidanud kohanema kiiresti erinevate kultuuridega. See on aidanud teda ka täna, osates samastuda ja […]

Brand icon

Sel sügisel liitus La Ecwadori digitiimiga copywriter Karl-Lennart Meri.

Karl-Lennart on laia silmaringi ja huvidega noormees ning kirjutamine on olnud talle alati südamelähedane viis eneseväljenduseks. Olgu selleks humoorikas satiir, loovkirjutamine, tõlkimine või toimetamine. Ta on reisinud palju mööda ilma ringi ning pidanud kohanema kiiresti erinevate kultuuridega. See on aidanud teda ka täna, osates samastuda ja kiiresti ümber lülituda vastavalt ülesandele. Karl-Lennart näeb kõike enda mätta otsast, oma isikupärase prisma kaudu, pidades seda oma suurimaks tugevuseks.

„Ristlõige La Ecwadori kolleegiumist tekitas koheselt intuitiivse indikatsiooni, et tegu on parima agentuuriga, millega liituda. Kogenenud töökaaslased ning Eesti reklaamiagentuuride alustala ja vundament La Ecwador on ideaalne platvorm, kus end realiseerida ning panustada agentuuri edasisse arengusse“, kommenteerib Karl-Lennart.

Agentuuri loovjuht Taavi Lehari selgitab Karl-Lennarti meeskonda valimist  järgmiselt: ,,Karl-Lennarti puhul nägin täiesti fenomenaalset kohanemist ja kohalolu. Oli olukorraks esimene vestlus või loovülesande briifimine – ta ei vajanud erilist aega, et “tsooni” jõuda ja see oskus on agentuuris väga oluline. Olla siin ja praegu, keskenduda, süübida, mõista olukorda. Täpselt sama käis ka meeskonda ja üleüldiselt agentuuri sissesulamise kohta. Nii lühikest ja sujuvat onboardingut ei ole ma vist näinudki ning see annab mõista, et Karl-Lennart oli väga oodatud ning loodan, et saame meeskonnana talle seda tunnet vastu pakkuda. Ma olen täiesti veendunud, et Karl-Lennarti töödest ja ideedest kuulevad juba paljud varsti ning juba täna on tema “signatuur” paljudel projektidel.”