Master of Ad praktikaprogrammi 5. lend on siin, et reklaamimaailma uks jalaga lahti lüüa!

5. märtsi pärastlõunal kogunesid viis uut praktikanti Loomeväljal, kus tehti tutvust agentuuriga ning sellega, mis asjaosalisi järgnevad kolm kuud ees ootab. Juba järgmisel hommikul võeti osa agentuuri koosolekust ning asuti üheskoos esimeste ülesannete kallale. Sarnaselt päris loovtiimile, jagatakse ka praktikantide vahel ära erinevad rollid ja töösuunad ning omakorda leitakse kõigile kollektiivi seast mentorid. Kuna praktikaprogramm […]

Brand icon

5. märtsi pärastlõunal kogunesid viis uut praktikanti Loomeväljal, kus tehti tutvust agentuuriga ning sellega, mis asjaosalisi järgnevad kolm kuud ees ootab. Juba järgmisel hommikul võeti osa agentuuri koosolekust ning asuti üheskoos esimeste ülesannete kallale. Sarnaselt päris loovtiimile, jagatakse ka praktikantide vahel ära erinevad rollid ja töösuunad ning omakorda leitakse kõigile kollektiivi seast mentorid. Kuna praktikaprogramm algab agentuuri jaoks töisel perioodil, siis on oluline kiire töötempoga sammu pidada. Samas tekib sellisel moel palju täpsem arusaam kogu masinavärgi toimimisest ning õpitakse päris tööülesandeid ja briife lahendades.

Uurime veidi, mis tuuled kedagi siia tõid:

Hart Saksniit

Olen 22-aastane Põltsamaalt pärit mitmekülgse taustaga üliõpilane. Noorena tegelenud 4 aastat võistlustantsuga, tinistanud kümmekond aastat kitarri ning mänginud jalg- ja korvpalli. Keskkoolis õppisin küberkaitse-IT suunal ja sain aru, et see valdkond ikka üldse ei köida. Pärast ajateenistust suundusin EBS’i ettevõtlust ja ärijuhtimist õppima, kuna enda äri juhtimine on üks minu unistustest. Kuigi ärijuhtimine on tohutult stressirohke, keeruline ja pühendumist nõudev protsess, usun, et see ei ole võimatu ning üks päev hard work pays off. Samuti saan omandatud oskusi igapäevaselt rakendada vanemate ettevõtetes. Esimene õppeaasta olin praktikal kindlustusmaakleri assistendina ning naastes vahetussemestrilt Kozminski Ülikoolis, sain aru, et La Ecwador on just õige koht, kus sukelduda reklaamimaailma ja end selles valdkonnas arendada.

Henri Vaikre

Reklaamimaailmani jõudsin päris pika ringiga, sest vahepeal olen õppinud ka psühholoogiat ja näitlemist ning elanud 5 aastat Londonis. Kuid kolm on kohtu seadus ja nüüd õpin juba teist aastat BFM’is reklaami ja suhtekorraldust. Praktika õppeaine on meil ette nähtud alles järgmisel õppeaastal, aga suurest uudishimust otsustasin juba praegu selle teekonna ette võtta, et valdkonna köögipoolega tutvust teha. Loodetavasti tulevad varasemad kogemused ja õpingud mulle kasuks tulevaste klientide ja tarbijate mõistmisel ning loovlahenduste väljatöötamisel.

Marcus Õunapuu

Õpin hetkel kolmandat ehk viimast aastat Tallinna Polütehnikumis visuaalmeedia spetsialistiks, mistõttu olen tuttav fotograafia, veebidisaini, kujundamise, trükkimise, filmimise ja helindamisega. Olin juba päris varajases eas kirglik huviline disaini ja kujundamise osas ning soovin La Ecwadoris neid oskuseid veelgi arendada. Et lõpetada enda õppeaastat, pean viimase kohustusliku osana läbima praktika ning olen väga tänulik, et La Ecwador võttis mind Master Of Ad programmi vastu.

Stella Vaus

Olen 21-aastane Tallinna neiu ning õpin BFM-is ajakirjandust. Kirjutamine on väikesest peale olnud minu suurimaks kireks. Kunagi alustasin lihtsate päevikukannetega ning tänasel päeval on mul ka selja taga kaks suvepraktika kogemust Õhtulehest ja Postimehest. Nüüd on elu mind kandnud loomingulise La Ecwadori pereni, kes meid soojalt vastu võttis. Master of Ad praktikaprogramm on hea võimalus siseneda värvikasse reklaamimaailma, kus loodetavasti ootavad mind tulevikus ees põnevad väljakutsed ja ägedad kolleegid.

Victoria Tagliabue

Olen suurest multikulti perest pärit Itaalia tšikk. Põhiharidus sai omandatud eliitkoolis inglise keeles, aga enne gümnaasiumit otsustasin, et tahan muutust oma ellu. Viimased 10 aastat oli mu fookus olnud tennise mängimisel, aga siis läksin Viimsi Gümnaasiumisse ettevõtluse suunaga õppesse. Teisel aastal liitusin rekreatsiooni ja sündmuskorralduse mooduliga, korraldasin loovtöö raames oma grupiga kogu koolile jõulupeo ning nautisin sajaga kogu protsessi. Töövarjupäevade raames käisin erinevates reklaamiagentuurides kogemusi omandamas. 2023. aastal sattusin töövarjuks just siia La Ecwadori ning otseselt ei teagi mis, aga miski mulle siin väga meeldis. Nüüd olen Estonian Business Schoolis mõjuettevõtluse eriala omandamas ja oma kahekümnendal ringil ümber päikese olen jõudnud siia La Ecwadori Master of Ad praktikaprogrammi praktikandiks.

Nüüd on aeg aknakatted üles tõsta ja turvavööd kinnitada, sest Master of Ad praktikaprogrammi juubelilend on valmis õhku tõusma. Soovime kõigile külma närvi ja säravat lendu!