Master of Ad podcast – 5. lend

Tere tulemast kuulama La Ecwadori podcasti! Taibukas ja uudishimulik reklaamihuviline, pane end valmis! Sukeldume reklaamimaailma telgitagustesse ning intervjueerime tegijaid, kes jagavad siseringi teadmisi ning oma teekonda säravas turundusmaailmas. Külalistega vestlevad Master of Ad praktikaprogrammi praktikandid. Rohkem informatsiooni Master of Ad 5. lennu kohta leiad siit. Liitu La Ecwadori jälgijaskonnaga Instagramis või Facebookis, et olla kursis […]

Brand icon

Tere tulemast kuulama La Ecwadori podcasti!

Taibukas ja uudishimulik reklaamihuviline, pane end valmis! Sukeldume reklaamimaailma telgitagustesse ning intervjueerime tegijaid, kes jagavad siseringi teadmisi ning oma teekonda säravas turundusmaailmas. Külalistega vestlevad Master of Ad praktikaprogrammi praktikandid. Rohkem informatsiooni Master of Ad 5. lennu kohta leiad siit.

Liitu La Ecwadori jälgijaskonnaga Instagramis või Facebookis, et olla kursis meie tegemistega!

Teemasid oli seinast seina

Tänases avaosas vestleb Master of Ad viienda lennu praktikant Victoria agentuuri loovjuhi Aleksander Urke ja looja Heily Aavikuga. Teemad on kirjud: lemmikud projektid; kuidas reklaamimaailma siseneti; üldine reklaamiagentuuri elu; kes neid motiveerib ning milline näeb nende arvates välja tulevik sellel alal. Kinnita turvavöö, sest ees on ootamas üks põnev 40-minutiline sõit!

Head kuulamist ja olgem loovad! Podcasti leiad siit.