La Pere sai mitu uut liiget

La Pere sai mitu uut liiget Augusti alguses kolis La Pere uude Loomevälja elamisse. Nagu tihti kolimiste puhul põhjuseks on – meil oli oodata perelisa. Kuna agentuuri kasv on olnud väga edukas ja meie eesmärk on pakkuda turundusalaseid täislahendusi, siis otsisime oma tiimi töökaid ja andekaid inimesi, kellega saame kasvatada oma klientide äri ning liikuda […]

Brand icon

La Pere sai mitu uut liiget

Augusti alguses kolis La Pere uude Loomevälja elamisse. Nagu tihti kolimiste puhul põhjuseks on – meil oli oodata perelisa. Kuna agentuuri kasv on olnud väga edukas ja meie eesmärk on pakkuda turundusalaseid täislahendusi, siis otsisime oma tiimi töökaid ja andekaid inimesi, kellega saame kasvatada oma klientide äri ning liikuda koos uutesse kõrgustesse.

Agentuuriga liitusid kogemustega tiimijuhid ning väga andekad creative-d. Kes nad aga täpsemalt on ning millega on nad varem tegelenud, sellest laseme nüüd neil endil rääkida.

Jana Adamsons – Digitiimi juht

Olen turundus- ja kommunikatsioonivaldkonnas töötanud pea üheksa aastat. Mul on bakalaureusekraad reklaami- ja imagoloogia erialal ning magistrikraad kommunikatsioonis.

Minu erialane karjäär algas ühes pisikeses reklaamiagentuuris büroojuhina, millest kasvasin üsna kiiresti Eesti ühe suurima reklaamiagentuuri projektijuhiks. Aastatel 2012–2016 oli mul au teenindada reklaamiagentuuris Division mitmeid Eesti suurimaid brände.

2016–2019 töötasin LHV-s turundusspetsialistina. Lisaks olin abiks pressiteadete, uudiste ja sotsiaalmeediapostituste loomisel. Minu edukaim projekt LHV-s oli noortepanga käivitamine Tommy Cashi kampaaniaga.

Vahetult enne La Ecwadoriga liitumist olin River Islandi brändijuht Eestis ja Lätis, vastutades kogu brändi kontseptsiooni eest, alates personali koolitusprogrammidest, lõpetades turundusega.

Vabal ajal turundan eestimaist nahahooldusbrändi Berrichi ja olen Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liige.

 

Alari Heinsoo – Digitiimi AD

Disainerina olen kokku töötanud umbes kaheksa aastat. Hariduse poolest on mul küll trükiettevalmistuse paberid, kuid reaalselt olen töötanud pigem digi- ja brändingu valdkondades. Olen töötanud kahes Eesti suurimas meediamajas – Ekspress Meedia digiosakonnas interaktiivsete graafikute loojana ning Postimees Grupis UI/UX disainerina. Meediamajade vahepealse aja jooksul olin ka kaks ja pool aastat WINK agentuuris, kus peamine rõhk oli brändiloomel.

Enne La Ecwadoriga liitumist jõudsin veel vabakutselisena aidata brändi luua ettevõttele, kes hakkab Tallinnas arendama uut kliimaneutraalset linnaosa. Samuti lõime ka veebilehe filmiproduktsioonifirmale.

 

Elisa Avik – Produktsioonitiimi juht

Minu koduvaldkond on audiovisuaalne meedia. Alustasin enda teekonda 2011. aastal, mil asusin Balti Filmi- ja Meediakooli omandama bakalaureusekraadi audiovisuaalse meedia ja televisiooni erialal. Sealt alates olen nautinud eri žanrites ja eri projektidel oma kogemuste pagasi täiendamist.

Asutasin 2013 vabatahtliku veebitelevisiooni organisatsiooni Tudeng TV, mis tootis iganädalaselt sisu oma veebikanalisse. Tudeng TV on viie aastaga lendu saatnud sadu oma ala professionaale näiteks turunduses, ajakirjanduses, produktsioonis, loovjuhtimises ja kaameratöös. Olen töötanud televisioonis nii riigi- kui ka  erasektoris eri tüüpi saateformaatides. Näiteks on mul olnud au osaleda saadete “Aktuaalne kaamera”, “Seitsmesed Uudised” ja “Terevisioon” tootmises. Olen arendanud videointervjuude formaadi portaalile Kogu Me Lugu, mis minu käe all on tootnud üle maailma ligi 100 intervjuud.

Minu kirg dokumentalistika ja telesaadete osas leiab väljundi produktsiooniagentuuris Sync Media. Annan konsultatsioone projektide formateerimises ja koolitusi audiovisuaalses tootmises ning meeskonnatöös.

Hetkel lõpetan Balti Filmi- ja Meediakoolis magistrantuuri Nüüdismeedia õppekavas, spetsialiseerudes meediajuhtimisele ja majandusele ning teleoskustele.

 

Rando Viisma – Trükisetiimi kujundaja

Olen väiksemate kujundustöödega tegelenud juba põhikoolist saati, mistõttu valik minna õppima graafilist disaini juhtus üsna loomulikul teel. Aastal 2017 lõpetasingi Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor Graafilise disaini eriala cum laude. Peale aastast pausi ajateenistuses asusin tööle väiksesse loovagentuuri Redel Disain. Seal sain enda koolist saadud teadmised koheselt praktikas rakendada. Peale kaht aastat tööd suuremate ja väiksemate klientidega soovisin vastu võtta uusi väljakutseid ning liitusin agentuuriga La Ecwador.

Lisaks igapäevasele tööle on mu suureks hobiks olnud alati motosport, mistõttu võib minu kujundatud sponsorkleebistega võistlusautosid näha erinevatel radadel üle Eesti.

 

Mai-Triin Puström – Agentuuritiimi kujundaja

Veebruaris 2020 lõpetasin Tartu Kunstikooli graafilise disaini eriala ning alates juulist 2020 töötan agentuuris La Ecwador, kus varasemalt käisin ka praktikal. Lisaks agentuurile olen kätt proovinud ka vabakutselise disainerina, enim just brändinguid luues.

Terve oma elu olen tegelenud kunstiga ning disaineritöö kõrvalt teen ka erinevaid illustratsiooniprojekte. Enim armastan just moeillustratsiooni – inimeste, loomade ja moe klassikalist joonistamist ning selle segamist digitaalse kunstiga.

Oma illustratsioone olen trükkinud riietele ning minu tööd komplektist “Mõtteloojad” on osalenud ka 2019. aasta suvel Tartu Linnaraamatukogus ning Tartu Kutsehariduskeskusel ühisnäitusel.

 

Karla Ribelus – Agentuuritiimi kujundaja

Minu kirg disaini vastu tekkis BFM-s bakalaureusekraadi omandades,  õppides seal Integreeritud kunsti, muusika ja multimeedia erialal. Tänaseks olen kooli lõpetanud ning tegutsenud disainerina pea kolm aastat vabakutselisena, samuti Tartu disainiagentuuris Wulcan. Selle aja jooksul olen saanud juhtida mitmete ettevõtete visuaalse identiteedi loomist ning töötada välja näiteks Tartu Maratoni spordiürituste kampaaniamaterjale.

La Ecwadoriga ajendas mind liituma soov töötada reklaamiagentuuris ning ambtitsioon võtta vastu uusi ja huvitavaid väljakutseid. Oma tugevaimaks küljeks pean kõike visuaalse identiteediga seonduvat. Näen, et La Ecwador on suurepärane koht, kus end mitmekülgselt arendada ja oma ambitsioone ellu viia.

 

Hendrik Jaanre – Creative

Oma töökogemuse ja karjäärivaliku kirjeldamist olen ma alati alustanud sellega, et pea 26 aastat tahtsin ma suureks saades hakata A-Rühma viiendaks liikmeks, mis tegelikult tähendas pikki eneseotsinguid ja erinevaid põnevaid ameteid – olen töötanud ehitajana, vanglaametnikuna, andnud end aastaks pärast ajateenistust ka Eesti Kaitseväele ning pidanud üht magusaimat ametit siinpool Emajõge, milleks on jäätiseauto juht. Minu jõudmine reklaami- ja turundusmaailma sai aga alguse Tallinna Ülikooli Reklaami ja imagoloogia erialale sisse astudes, mille ma ka 2020 varasuvel lõpetasin.

Õpingute jooksul tekkis mul võimalus liituda La Ecwadori suurepärase perega, esialgu loovkirjutajana, kuid mida aeg edasi, seda laiemaks mu ülesannete ja oskuste pagas on muutunud. Nüüd, umbes poolteist aastat hiljem, on mu tööülesannete hulgas lisaks kõiksugu kirjutamistele ka veebiarendus ja animeerimine.

Jõud, mis mind tõsiselt liikuma paneb, on janu uute teadmiste ja kogemuste järele ning sellega tegelen ka töövälisel ajal. Hetkel on selle suurimaks osaks õpingute jätkamine Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppes Juhtimise ja turunduse erialal.

 

Sellised ägedad ja ambitsioonikad meie kõige värskemad pereliikmed ongi. Nüüd, kus nimed ja näod selged, võite neid tänaval kohates ka pisut kiusata – öelge lihtsalt möödudes tere ja teadke, et nad murravad väga pikalt pead selle üle, kes te täpselt nüüd olitegi. Juhul kui eluteed teid teistmoodi kokku ei vii, siis oleme me kõik teid Loomeväljal ikka ootamas!