La Ecwadori talvepäevad 2023

Kõik Liikumisaasta puhul talvepäevadele talisporti nautima! Eelmisel nädalal nautis kogu La Pere modernset neljapäevast töönädalat ning sõitis Liikumisaasta raames reede hommikul tööpäeva asemel hoopis nädalalõpuks Otepääle talvepäevi nautima. Kui Tallinnas oli tunne, et ega talve enam ei tule, siis Otepääl oli lund küllaga ning ükski talispordiala vahele ei jäänud. Kohale jõudes pikka passimist polnud – […]

Brand icon

Kõik Liikumisaasta puhul talvepäevadele talisporti nautima!

Eelmisel nädalal nautis kogu La Pere modernset neljapäevast töönädalat ning sõitis Liikumisaasta raames reede hommikul tööpäeva asemel hoopis nädalalõpuks Otepääle talvepäevi nautima. Kui Tallinnas oli tunne, et ega talve enam ei tule, siis Otepääl oli lund küllaga ning ükski talispordiala vahele ei jäänud. Kohale jõudes pikka passimist polnud – kiirelt söödi Kuutsemäe trahteris lõunat ja siis panid kõik juba endale meelepärase sõiduvahendi alla ning asusid liuglema Kuutsemäe maalilistel nõlvadel, kes siis lumelaual, kes mäesuuskadel.

Peale lõbusat ja sportlikku päeva Kuutsemäel jätkusid talvepäevad puhkemajas, kus kosutasime end kohaliku toidu ja lõbusate mängudega, millel polnud vaid meelelahutuslik eesmärk. Tegime läbi NASA testi ja saime kõik aru, et tegutsedes koos meeskonnana, oleme targemad, kiiremad ja tugevamad kui üksi.

Õhtu edenedes köeti kuumaks nii saun kui tünnisaun, kuhu mindi end sportlikust päevast lõdvestama ja lõõgastama ning julgemad said end karastada ka jääaugus.

Mõnusas seltskonnas ja lõbusalt juttu ajades möödus õhtu väga meeleolukalt!

Talvepäevad on iga-aastane La Ecwadori meeskonnavaimu kasvatamise üritus, mis tõestas end taas kui võimalust veeta kolleegide väljaspool tööd kvaliteetaega, neid tundma õppida ning nendega koos värskes õhus talvemõnusid nautida ja kasvada veelgi tugevamaks meeskonnaks.

Vaata ka La Ecwadori eelmise aasta talvepäevade kokkuvõtet!

 

Siim Kokkota, La Ecwadori copywriter