La Ecwadori talvepäevad 2022

Möödunud nädalavahetusel toimusid La Pere lustakad talvepäevad maalilisel Otepääl, mida saatis taevaisa õnnistus viimase peal ilma näol. Tulvil talverõõme veetsime reedese päeva kõigile tuttaval Kuutsemäel mühisedes mööda lumiseid nõlvu. Hea ilma ja libisemise saatel saime karges õhus tuulutada ja värskendada oma meeli tehes kontori rutiinile mõnusa ja vajaliku restardi. Suuremate viperusteta leidsid kõik osalejad endas […]

Brand icon

Möödunud nädalavahetusel toimusid La Pere lustakad talvepäevad maalilisel Otepääl, mida saatis taevaisa õnnistus viimase peal ilma näol. Tulvil talverõõme veetsime reedese päeva kõigile tuttaval Kuutsemäel mühisedes mööda lumiseid nõlvu. Hea ilma ja libisemise saatel saime karges õhus tuulutada ja värskendada oma meeli tehes kontori rutiinile mõnusa ja vajaliku restardi. Suuremate viperusteta leidsid kõik osalejad endas kiiresti üles talverõõmude pisiku ning tundub, et nii mõnigi osalenutest lunastab edaspidi kerge vaevaga pileti taliolümpiale sööstlaskumises.

Iga-aastane minipuhkus Otepääl on saanud La Pere vahvaks traditsiooniks, mis tekitas kõigis elevust juba nädalapäevad varem. Tänavu olime esindatud küll üsna hõreda koosseisuga, ent seda enam oli hea võimalus suurendada tiimitunnet kõikide kohalolnute seas.

Punapõskete tulevaste medalilootustega liikusime peale nõlvade vallutamist kõik ühes edasi puhkemajja, kus ootas meid soe toit, kaminast tulev hingekosutav praksumine ja nagu loovagentuurile kombeks, hanke lõpuni viimistlemine. Ent tiimiga kontori nelja seina vahelt välja saada oli igati tervitatav ning seetõttu sujus hanke lõpuni viimine veel hõlpsamini.

Õhtu möödus sooja sauna, tünni, lummehüppamise ja naljakate ring- ja lauamängude saatel, kus selgitasime välja agentuuri kõige suuremad mälumängurid. Täis üllatusi ja naerukilkeid möödusid agentuuri tänavused talvepäevad kõigile kosutavalt ning siinkohal sügav kummardus ja tänu La Pere korraldusmeeskonnale, kes ei väsi üllatamast tõestades, et La Pere ühtekuuluvustunne on midagi harukordset.