La Ecwador – Stabiilselt edukas Turunduse TOPis

Värskelt avaldatud Äripäeva Turunduse TOP pingereas kaitseb agentuur La Ecwador stabiilselt oma kõrget positsiooni – agentuuri leiab viiendalt positsioonilt. ,,Me saame anda stabiilsuse ja kindluse sõnumi, sest olgem ausad, läinud aasta pole mitte kellelegi kerge olnud ning kõik pidid loetud hetkedega kohanema,“ leiab agentuuri rajaja ning tegevjuht Heily Aavik.   Läinud nädalal 24. sünnipäeva tähistanud […]

Brand icon

Värskelt avaldatud Äripäeva Turunduse TOP pingereas kaitseb agentuur La Ecwador stabiilselt oma kõrget positsiooni – agentuuri leiab viiendalt positsioonilt. ,,Me saame anda stabiilsuse ja kindluse sõnumi, sest olgem ausad, läinud aasta pole mitte kellelegi kerge olnud ning kõik pidid loetud hetkedega kohanema,“ leiab agentuuri rajaja ning tegevjuht Heily Aavik.

 

Läinud nädalal 24. sünnipäeva tähistanud agentuur läheb tegevjuhi sõnul tugevalt edasi kasvu ja kindluse suunas. ,,Aasta TOP üksinda ei anna pikemaajalist vaadet, vaid kommunikeerivad konkreetselt viimast majandusaastat. Oluline on vaadata tegijaid mitme aasta jooksul. Kui aastal 2019 võitsime Edukaima reklaamiagentuuri tiitli, siis pärast seda pole olnud La Ecwadoril drastilisi üles alla liikumisi, vaid oleme stabiilselt ladvikus. Kohta tipus hoida on raske. Meile on viimaste aastate positsioonid andnud kindlustunnet, et oleme õigel teel ja mängime nii-öelda kõrgliigas. Agentuuri slogan „Kirjutame edu Sinu tähtedesse“ –  seab meile igapäevatöös väga kõrged nõudmised,“ selgitab Aavik.

 

Agentuur La Ecwador on Äripäeva korraldatud Turunduse TOPi esimese koha pälvinud kahel korral aastatel 2002 ja 2019.