Reklaamiagentuur La Ecwador pidas 24. sünnipäeva!

Meie reklaamiagentuur La Ecwador on reklaamimaastikul tegutsenud juba 24 pikka, lõbusat ja õpetlikku aastat, mis on möödunud kui linnulennul. Selle aja jooksul on nii mõndagi juhtunud ning vaid aasta tagasi kolis meie reklaamiagentuur enda uude, Pirital asuvasse Loomevälja, kus nüüd pidulikult vastu võtta 25. tegutsemisaasta.   Tähistamaks uue aasta täitumist kutsusime endale külla kliendid ja […]

Brand icon

Meie reklaamiagentuur La Ecwador on reklaamimaastikul tegutsenud juba 24 pikka, lõbusat ja õpetlikku aastat, mis on möödunud kui linnulennul. Selle aja jooksul on nii mõndagi juhtunud ning vaid aasta tagasi kolis meie reklaamiagentuur enda uude, Pirital asuvasse Loomevälja, kus nüüd pidulikult vastu võtta 25. tegutsemisaasta.

 

Tähistamaks uue aasta täitumist kutsusime endale külla kliendid ja koostööpartnerid, kellega sellel puhul vaadata tagasi möödunud ühistele aastatele ja veeta koos lõbusalt aega. Üleva meeleolu lõi Indrek Taalmaa ja säravaid maitseelamusi pakkus Retseptisahtli kokk Margit. Sünnipäevapeol sai DJ plaadikeerutuste järgi tantsu löödud ja baaris valmisid maitsvad kokteilid. Reklaamiagentuurile kohaselt said kõik peokülalised proovile panna ka enda hääled salvestades lõbusat reklaamklippi.

 

Täname kõiki kliente, koostööpartnereid ja tublisid töötajaid, kes on meiega sellel teekonnal viibinud ning tõstame ühiselt klaasid 25. peatüki terviseks, et juba aasta pärast tähistada veerandsaja aasta täitumist suure juubelipeoga!

Vaata pildigaleriist kuidas reklaamiagentuur La Ecwadori sünnipäevapidu möödus!