Kõigile agentuuri klientidele La We ruumide rentimine -30% soodsam!

La We Loomekohvikus saab korralda nii strateegiapäevi, seminare või meeskonnaüritusi! Fotostuudios saab korraldada oma töötajate pildistamise, et ehitada LinkedIn’is tööandja brändi ning luua ettevõttest professionaalne ja ühtne kuvand. Meediaruumis saab koos vaadata online konverentse, teha filmiõhtuid või pidada vabas vormis arutelusid.

Brand icon

La We Loomekohviku võimalused

La We Loomekohvikus saab korralda nii strateegiapäevi, seminare või meeskonnaüritusi! Tutvusta oma meeskonnale näiteks järgmise majandusaasta plaane ja eesmärke või tähistage piduliku õhtusöögiga töövõite. Meeskonna ühtsuse suurendamiseks on võimalik La We’s korraldada ühiskokkamisi ja kokteilikoolitusi. Meelelahutuse kõrgemale tasemele viimiseks on La We’s olemas DJ pult ning iga peo hitt – professionaalne Black-Jacki laud! Koos lauaga on võimalik tellida ka Black-Jacki koolitaja, kes kaarte jagab ja vähem kogenud mängijaid õpetab.

Fotostuudios saab korraldada oma töötajate pildistamise, et ehitada LinkedIn’is tööandja brändi ning luua ettevõttest professionaalne ja ühtne kuvand. Samal ajal, kui fotostuudios käib ükshaaval pildistamine, saavad ülejäänud nautida Loomekohvikus snäkke ja mõnusalt aega veeta.

Meediaruumis saab koos vaadata online konverentse, teha filmiõhtuid või pidada vabas vormis arutelusid.

BRONEERI LA WE RUUMID OMA ÜRITUSEKS!

La We

Loomekohvik

Avatud ja avar stuudioköök on varustatud kogu vajamineva köögitehnika ning nõudega. Samas ruumis asub 32-kohaline kohvikuosa, mis tähendab, et samas kohas on võimalik pidada nii seminari, koosolekut, pidu kui teha tootetutvustusi või ühiskokkamist. Köögi ees laiub suur köögisaar, millele on võimalik laotada buffee-laud, nõud või DJ-pult. Kohvikus on olemas suur ekraan ning vajadusel saab kasutada pabertahvlit.

Laudu ja toole on võimalik paigutada seltskonna suurusest ja peo võõrustaja soovidest lähtuvalt. Lisaks kaheksale väikesele lauale, mida saab kasutada nii eraldiseisvana kui ka suuremate laudkondade jaoks, on La We’l olemas suuremad 10-kohalised ümmargused lauad. Suurema seltskonna jaoks sobivad pukklauad, millega mahutab kohvikusse kuni 70-inimest.

La We meeskond saab aidata sobiva toitlustaja leidmisel. Igapäevaselt toimetab stuudioköögis Retseptisahtli kokk ja sommeljee Margit Randla. Aitame leida üritusele sobiva toitlustuslahenduse, olgu selleks meie enda maja kokk või siis üheskoos valitud cateringi ettevõte.

BRONEERI LOOMEKOHVIK OMA ÜRITUSEKS!

Fotostuudio

La We kompleksis asub ground-0 põhimõttel video- ja fotostuudio, kus valmivad igapäevaselt erinevad tootefotod, reklaamfotod, esindusfotod ja videoklipid.

Ground-0 stuudios on võimalik kasutada erinevaid fototaustu kui ka ehitada oma set nullist üles. Perefotod, meeskonnafotod, töötajate pildid, tootekompositsioonid ja palju muud saab mugavalt ja kiiresti salvestatud.

Stuudios asub spetsiaalne tehnika, millega saab endale mugavalt professionaalsed tootefotod.

Omalt poolt saab La We meeskond töö iseloomust lähtuvalt välja pakkuda professionaalsed foto- ja videograafid.

Foto- ja videostuudio on disainitud nii, et vajadusel saab ruumi kasutada ürituse lisaruumina. Stuudios avaneb parklasse suur uks, mille kaudu saab kevad-suvi perioodil õues käia.

Foto- ja videostuudio juurde kuulub eraldi duširuum ja tualett.

BRONEERI FOTOSTUUDIO FOTOSESSIOONIKS!

La We

Meediaruum

La We keldrikorrusel asub Eesti üks eksklusiivsemaid privaatkinosid ja meediaruume koos kvaliteetse surround helilahendusega maksimaalseks elamuseks.

Meediaruumis on võimalik korraldada nii meeleolukas privaatkinoseanss, hubane lauamänguõhtu, filmiõhtu, privaatne meeskonnaüritus, teambuilding päev või produktiivne koosolek.

Ruumis on suur diivan ning kott-toolid ja võõrustada saab kuni 20-inimest.

Ekraanile saab kuvada materjali nii oma arvutist, kui kasutada erinevaid voogedastusplatvorme.

Meediaruum on varustatud erinevate nõude, külmiku ja jääga.

BRONEERI MEEDIARUUM OMA ÜRITUSEKS!

La We