Agentuuriga liitus uus tiimijuht Kairit Vainult

Augusti keskel liitus La Ecwadori meeskonnaga värske, aga kogenud tiimijuht Kairit Vainult, kes hakkab juhtima digitiimi. Kairitil on varasem 10-aastane agentuurikogemus loovagentuurist Age Creative.

Brand icon

Augusti keskel liitus La Ecwadori meeskonnaga värske, aga kogenud tiimijuht Kairit Vainult, kes hakkab juhtima digitiimi. Kairitil on varasem 10-aastane agentuurikogemus loovagentuurist Age Creative, kus Kairit on täitnud erinevaid ametipositsioone: büroojuht, HR manager ja loomulikult ka projektijuht.

Projektijuhina on Kairiti juhtimise all valminud kampaaniaid ning projekte klientidele/brändidele nagu Mesikäpp, Nurr, Drako, Janssen, Rademar, Frank Kutter, GoSpa, MSD Eesti ja mitmed teised tuntud Eesti ettevõtted.

“Loomult olen avatud ja aktiivne inimene. Agentuuris on minu jaoks projektijuhina oluline, et asjad saaks tehtud õigeks ajaks, aga ma väga hindan, kui loovmeeskond teeb need asjad ägedalt. Mul on hea meel, et saan oma teadmisi ja oskusi rakendada agentuuris La Ecwador, teha oma tiimiga põnevaid projekte ja olla kasulik oma uutele klientidele,” ütleb Kairit ise oma uute väljakutsete kohta. Töövälisel ajal meeldib Kairitle nokitseda vana mööbli kallal ja seda taastada. Loomulikult käib sellise hobiga kaasas ka kirg sisekujunduse vastu.

Agentuuri tegevjuhi Heily Aaviku sõnul saigi Kairit värvatud just suure kogemustepagasi tõttu. “Meie ja Kairiti nägemused reklaami- ja turundusmaatikust klappisid, tema isiksus tundus meeskonda sobivat ning seni siin veedetud aja jooksul on Kairit ennast väga asjalikuna tõestanud,” sõnab Heily.