Agentuuri aastalõpu pühadegraafik

Nagu viimastel aastatel on tavaks saanud, ei puhka agentuur La Ecwador ka sel pühadeperioodil kollektiivselt, vaid oleme iga hetk klientide jaoks olemas ja valmis! Suur osa agentuurist puhkab koduselt 21. detsembrist – 1. jaanuarini ehk oleme täiskoosseisus tagasi online’s 4. jaanuaril 2021. Seni juhib agentuuris jooksvaid töid produktsiooni tiimi juht Kaire Russ koos vähendatud loovmeeskonnaga. […]

Brand icon

Nagu viimastel aastatel on tavaks saanud, ei puhka agentuur La Ecwador ka sel pühadeperioodil kollektiivselt, vaid oleme iga hetk klientide jaoks olemas ja valmis!

Suur osa agentuurist puhkab koduselt 21. detsembrist – 1. jaanuarini ehk oleme täiskoosseisus tagasi online’s 4. jaanuaril 2021. Seni juhib agentuuris jooksvaid töid produktsiooni tiimi juht Kaire Russ koos vähendatud loovmeeskonnaga.

Kaire Russ

kaire@laecwador.ee

5150728

Käimasolevate ning tulevate projektide ja tööde puhul soovitame kontakteeruda oma agentuuri võtmeisikuga, et paika panna tööde ettevalmistus, ajakava ning täpsem korraldus.

Vaatamata sellele, et reisimine on keeruline ning seltsielu piiratud, usume, et aasta kõige pühalikum ning pimedam aeg muutuvad  säravaks naeratuste, siiraste soovide ja puhkehetkede saatel.

 

Tähenduslikke pühadehetki ja säravat aastavahetust!

La Pere