Vallo innukad 15 aastat La Ecwadoris

Sadu kliendilehti, trükisedisaine, tootefotosid ja 15 aastat hiljem on Vallo Kivimaa üks La Ecwadori hinnatum töötaja ja kolleeg. Vallo on kaastöölistele suureks eeskujuks ja eriti hinnas on tema ühe-klahvi-lifehackid, vältimaks kilplasetööd, mille jaoks Vallol aega pole. Just Vallo põhjalikku süvenemist klientide briifidesse ja taustainfosse peab La Ecwadori tegevjuht Heily Aavik Vallo suurimaks tugevuseks. Seda põhjalikkust […]

Brand icon

Sadu kliendilehti, trükisedisaine, tootefotosid ja 15 aastat hiljem on Vallo Kivimaa üks La Ecwadori hinnatum töötaja ja kolleeg. Vallo on kaastöölistele suureks eeskujuks ja eriti hinnas on tema ühe-klahvi-lifehackid, vältimaks kilplasetööd, mille jaoks Vallol aega pole.

Just Vallo põhjalikku süvenemist klientide briifidesse ja taustainfosse peab La Ecwadori tegevjuht Heily Aavik Vallo suurimaks tugevuseks. Seda põhjalikkust rakendab Vallo ka väljaspool tööd, tehes Vallost kolleegide jaoks pea võitmatu vastase näiteks agentuuri suvepäevade võistlustel. Kolleege rõõmustab asjaolu, et Vallole talisport ei meeldi ning talipäevadel on võiduvõimalus ka teistel agentuuri töötajatel natuke suurem.

Print tiimi juht Maiken Veskimäe sõnul on Vallo ääretult kohusetundlik ja töö suhtes tõeline asjaarmastaja. Projektijuhina hindab ta iseäranis seda, et Vallo kontrollib ise oma töö enne ära saatmist väga põhjalikult üle. Kliendid hindavad Vallo pakutud lahendusi, kuidas projekte ja oma tööd efektiivsemaks muuta.

Küsimuse peale, mis on teda nii pikalt just La Ecwadoris hoidnud ja miks ei valinud ta vahepeal kaitseväes käies kaalutud tegevväelase ametit, vastas Vallo ise: „Mind on väga motiveerinud jääma meie tiimi ühtehoidvus – see on väga tähtis ning seda on raske mujal ületada. Tegevväelase elukutse langes valikust ära peale seda, kui antud eriala hüved järsult vähenema hakkasid.“

Muidugi on karjääri jooksul olnud ka ärevamaid hetki – näiteks 2008–2010 majanduskriisis olid paljud agentuuri töötajad koondamisohus, ent õnneks jäi Vallo sellest suuremas osas puutumata.

Ometi pole Vallo talent jäänud märkamata ka teistele, aastate jooksul on püütud teda mitmel korral konkurentide poolt üle osta. Nende pakkumiste puhul on Vallo jäänud lojaalseks ja viisakalt keeldunud. „Selline värbamismeetod on juba eos vastuolus mu printsiipidega,“ ütleb ta.

Agentuuri loovjuht Taavi iseloomustab Vallot, kui parimat näidet pühendumisest. ,,Vallo suundus pärast agentuuris tiimide kohandamist trükise- ehk Print-tiimi ning vaatamata sellele, et esialgu võis tekkida hirm, et trükispetsiifika muutub noorele meistrile kiiresti ammendunuks ning üheülbaliseks, siis pärast aastaid on Vallo saavutanud oma spetsiifikas täieliku lae.“ Taavi kirjeldab, et Vallo ei ole iga oma tööga kohal sotsiaalmeedias ning ei kuuluta avalikult oma loovusest ja efektiivsusest, kuna tema täielik tähelepanu lähebki tööle. ,,Seda ma peangi täiuslikuks pühendumiseks oma alale. Seda enam, et ta on igale disainerile majas justkui mentoriks ning jagab oma teadmisi, avastusi ja oskusi.“

Suurimate saavutuste osas La Ecwadoris jääb Vallo tagasihoidlikuks, tuues välja vaid igapäevaste tööprotsesside optimeerimise ja oma teadmiste najal kolleegide abistamise. „Töötame konkurentsitihedas valdkonnas. Efektiivsuses peitub võti ning ruumi arenemiseks on alati,“ lausub ta.

Sellise tähtsa verstaposti täitumist tähistasime La Ecwadori perega üllatuspeona driftikeskuses, kus muuhulgas andsime Vallole üle agentuuri kolleegide poolt koostatud humoorika ja aastate jooksul tehtud tööde ning fotodega personaalse ajakirja.

Loodetavasti driftib Vallo reklaamimaastikul edasi veel vähemalt järgmised 15 sama innukat aastat!