Tänukõne kiirabile

Tänavune kevad on olnud agentuuris erakordne. Peagi oleme olnud kuu aega koduses karantiinis ja olukorrast tingituna on tulnud kiirelt ajakohastada klientide kevadkampaaniad ning kõigele sellele lisaks aitasime Eesti lionitel kiirelt ette valmistada heategevuskampaania – Tänukõne kiirabile. 

Brand icon

Tänavune kevad on olnud agentuuris erakordne. Üle kuu oleme töötanud koduses karantiinis ja olukorrast tingituna on tulnud kiirelt ajakohastada klientide kevadkampaaniad ning lisaks kõigele sellele aitasime Eesti lionitel kiiresti ette valmistada heategevuskampaania – Tänukõne Kiirabile.

Enne kampaania täpse fookuse väljatöötamist suhtlesime mitmete kiirabitöötajatega, kes on terve selle aja töötanud justkui “eesliinil”, pühendudes iga päev sellele, et eriolukord võimalikult valutult ning kiiresti lõppeks. Küsisime neilt, millest nad praegusel raskel hetkel, kõige enam unistavad. Mis saaks leevendada nende pingutusi ning kuidas saaksime meie, tavakodanikud, neid tänada selle teenistuse eest. Ühene ja selge vastus oli – puhkus.

Nii saigi kampaania fookuseks üleskutse, teha Tänukõne kiirabile, et kogutud annetuste abil kinkida neile puhkus pärast suurt tööd. Liidame tänu ja kiidame meie kiirabi nende pühendumise, kiiruse ja töökuse eest eriolukorras. Austame neid, kes on kõik need päevad väljas ning aitavad viiruselevikut takistada, andes inimestele abi, vaatamata sellele, et tihtilugu ei jõua kiirabitöötajad oma perede ja lähedaste juurde. Oluline on veel asjaolu, et väljateenitud puhkus on planeeritud Eesti armsates majatuskohtades, kellele saame samuti peale keerulisi aegu, natukenegi abiks olla.

Tänukõne kiirabile väljendub nii hea sõnaga meeles pidamisest, kuna lisaks heategevussumma kogumisele saab sotsiaalmeedia kanalites kirjutada omapoolseid tänusõnu meie kiirabitöötajatele. Kogume need kokku ning toimetame neile kõigile kohale. Teiseks ja peamiseks Tänukõne kiirabile väljundiks on annetuste kogumine telefonikõnede kaudu. Kui sinagi leiad võimaluse toetada kiirabitöötajaid, siis helistades numbritele:

  • 9007024 annetad 5 eurot
  • 9007025 annetad 10 eurot
  • 9007026 annetad 25 eurot

Kui aga soovid ka oma ettevõttega kampaania edendamisele kaasa aidata kirjuta julgelt heily@laecwador.ee ning arutame läbi, kuidas seda parem teha. Kampaania kohta leiad rohkem infot  https://lions.ee/tanukone/

 

Heily Aavik

Kampaania idee autor ja Lions Eesti kampaania töörühma liige