Rahvusvaheline loovuse ja innovatsiooni päev 21.aprill

21.aprillil leidis aset ÜRO poolt algatatud) rahvusvaheline loovuse ja innovatsiooni päev. Sellega seoses esitas meie agentuuri loovjuht Taavi Lehari üleskutse ettevõtetele ja organisatsioonidele selle tähistamiseks, tunnustades seejuures oma meeskondade loovinimesi. Sellise sündmuse tähistamine on Taavi sõnul eelkõige oluline just sellepärast, et tihtilugu saavad laiema tähelepanu osaliseks need, keda näeme eesrindel – näiteks kliendihaldurid ja projektijuhid. […]

Brand icon

21.aprillil leidis aset ÜRO poolt algatatud) rahvusvaheline loovuse ja innovatsiooni päev. Sellega seoses esitas meie agentuuri loovjuht Taavi Lehari üleskutse ettevõtetele ja organisatsioonidele selle tähistamiseks, tunnustades seejuures oma meeskondade loovinimesi.

Sellise sündmuse tähistamine on Taavi sõnul eelkõige oluline just sellepärast, et tihtilugu saavad laiema tähelepanu osaliseks need, keda näeme eesrindel – näiteks kliendihaldurid ja projektijuhid. Küll aga on reklaami- ja turundusvaldkonnas elutähtsad ja olulised ideed ning nende teostus, mis sünnivad suuresti tagatoas loovinimeste, copywriterite, kujundajate, animaatorite jt käe all.

La Ecwador tähistas loovusepäeva kingituste, arutelu ja loominguliste tegevustega. Agentuurisiseselt said kõik kätt proovida joonistamises, maalimises ja voolimises. Samal ajal toimus elav diskussioon loovuse teemadel – mis on õigupoolest loovus ja milline vahe on sellel loomingulisusega? Kuidas igapäevane loometöö avaldab mõju sellele, et maailm meie ümber oleks parem? Sellised küsimused on vaid mõned näited meie valdkonda puudutavatest olulistest küsimustest.

Ka järgmisel aastal plaanib La Ecwador loovusepäeva tähistada, kuid kuidas täpsemalt – see on veel selgumisel. Ehk on selleks mõni heategevuslik üritus. Peamine on aga see, et 21. aprilli oleks päev, mil tähistame ja tunnustame, mõlgutame ideid ning suuname energia millegi positiivse loomisesse.