Warriors Den avamine

Warriors Den OÜ

Meie roll
Kampaaniad / Digital / Foto ja video

Klient: Warriors Den OÜ

 

Julgete päralt on tulevik. Ajal, mil spordiklubid ning fit-mõtteviis on vallutamas eestlaste südameid, päevaplaane ning menüüsid, on muu maailm edasi liikunud. Ainult raua tõstmine ning PRO-märgistusega toiduainete manustamine on muutunud omaette rutiiniks, mis võtab aktiivsest eluviisist mängulisuse rõõmu.

2018. aasta varasuvel kohtus agentuur kahe ambitsioonika inimesega, kelle eesmärk oli sügise hakul avada Tallinnas selline treeningkeskus, mida lähiregioonides ei ole. Me kõik maname ilmselt vaimusilmas ette need nn Ninja Warriori takistusrajad, mida ühe telekanali vahendusel juba aastaid oleme näinud. Nüüd on sarnane multifunktsionaalne treeningkeskus olemas ka Ülemiste Citys.

Warriors Den on oma olemuselt paljude võimalustega niivõrd eristuv spordikeskus. Ühelt poolt pakub see tavapärase jõusaali treeningarsenali, teisalt saad end läbi tõeliste katsumuste proovile panna. Kahtlemata on see parim treeningkeskus, kus jälgida oma arengut või kus üsnagi meeleolukas võtmes treeninguid läbi viia.

Kampaania edule kaasa multifunktsionaalse treeningkeskuse olemus. Ei möödunud nädalatki, kui keskuse olid enda jaoks avastanud erinevad ekstreemsportlased, parkourijad, street-workout harrastjad jt. Just selliste teenuste ja huvigruppide kokkuviimise jaoks on oluline sotsiaalmeediategevus. Teemaviited, täägid ning jagamised tõid iga tunniga sadu jälgijaid juurde.

Jõuline lansseerimine on tekitanud orgaanilist huvi paljudes. Ei möödu kuudki kui Warriors Den võõrustaks mõnd telesaadet, ekstreemsportlaste üritust või võistlusi. Keskus ise on nagu Tallinna linn, mis ei saa kunagi päriselt valmis, vaid toob oma külastajateni pidevalt uusi lahendusi, atraktsioone ning väljundeid.

Sisuturundus:

Warriors Den’i lansseerimine toimus ka sotsiaalmeedia kanalites. Lõime Warriors Den’ile Facebooki ja Instagrami ka kontod, kus postitasime enne avamist nö teaser’eid ehk isutekitavaid postitusi. Fookuses olid nii nais-, kui ka meessõdalased, kes ei tõstnud lihtsalt kangi, vaid ajasid ennast vormi uuel ja põneval viisil.

Warriors Den avamine

Warriors Den avamine

Warriors Den avamine

Delfi TV’s avaldasime sisuturunduse artikli koos reklaamvideoga. Artiklist kirjutasime täpsemalt lahti, mida kujutab üldse endast treeningkeskus Warriors Den ning mida põnevat, seal teha on võimalik? Artiklis tutvustasime uusi ja põnevaid treeninguid nagu takistusradade läbimine, calisthenics ja street workout.

Warriors Den avamine

Reklaamvideos oli peategelaseks, meie enda oma ninja warrior, Sergei Vertepov(Vabadussport), kes tõi kõik on jõu- ja ilunumbrid tänavalt Warriors Den’i koduste seinte vahele. Videost saame ülevaate Warriors Den treeningkeskusest ning Sergei näitab ka meile, mida põnevat seal teha on võimalik. Kõik tundub videost lahe ja lihtne, aga kui kerge see tegelikult on, tuleb kõigil sõdalastel enda nahal ise järele proovida.

Projektijuht: Mairi Talving
Sisuturunduse projektijuht: Teele Hein
Meediajuht: Kert Aavik
Digitaalse meedia projektijuht: Ken Aavik

Idee ja loovlahendus: Taavi Lehari
Copywriter: Timo Tõnisson
Kunstiline juht: Anete Konno

Video režii, montaaž ja animatsioon: Karel Otstavel
Operaator: Sten Ottep
Meessõdalane: Sergei Vertepov [Vabadusesport]
Naissõdalane: Carol Tamm