Liikumisaasta 2023 teleklipp

SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus

Meie roll
Foto ja video / Kampaaniad

Klient: SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus

 

Ülesanne: Toota 1 minuti pikkune Liikumisaasta 2023 tutvustav teleklipp „Spordiaasta tähed 2022“ gala otseülekandesse.

 

Taust ja lahendus:

Kultuuriministeerium korraldab teema-aastaid juba 2000. aastast ning 2023. aasta on määratud olema Liikumisaasta. Liikumisaasta 2023 eesmärk on tekitada ühiskonnas rohkem huvi liikumisharrastuse ja tervislikemate eluviiside vastu, inspireerida ja motiveerida inimesi rohkem liikuma ning seeläbi parandada nende tervist ja elukvaliteeti. Eelkõige on fookuses väheliikuvad inimesed.

Ettepanek  toota Liikumisaasta 2023 tutvustav teleklipp jõudis meieni päris 2022. aasta lõpus, seega tuli kohe suures mahus ja suure kiirusega tööle hakata ning eksimisruumi oli vähe.

Aega teleklipi tootmiseks briifi kättesaamisest kuni telesse saatmiseni oli täpselt kolm nädalat ning seda agentuuri kõige kiiremal ajal koos jõulupuhkustega. Teleklipi pealkirjaks sai „Elame üksteisele kaasa!“ ning ideeks oli näidata tugitoolisportlastele, et sportlased, elavad neile kaasa. Olgem ausad, pea igaüks soovib ise võistelda suurel staadionil ja võita olümpiakulla. Seda võitja tunnet tahtsimegi Eesti inimestesse süstida – liigu rohkem, sinu iidolid elavad sulle kaasa!

 

Lisaks valmis ägeda teleklipi filmisest ka kaadritaguseid näitav Behind The Scenes video.