Möödunud aasta Pesamuna võitja Rezete Karu käis tänavusel Passwordil esinemas!

Möödunud aasta Pesamuna võitja, Digitiimi projektijuht Rezete Karu on aastaga oma ampluaad ja tiivaulatust oluliselt sirutanud ning oli tänavuse Passwordi üks külalisesinejatest. Rezete jagas enda paneeli sloveenlanna Lucija Lepsinaga, kes on Cannes Young Lions Grand Prix 2021 võitja, mis teadagi on turunduse skeene nimekaimaid auhindu. Rezete esines oma paneelis visiooniga turunduse tulevikusuundadest ning kuidas püüda […]

Brand icon

Möödunud aasta Pesamuna võitja, Digitiimi projektijuht Rezete Karu on aastaga oma ampluaad ja tiivaulatust oluliselt sirutanud ning oli tänavuse Passwordi üks külalisesinejatest. Rezete jagas enda paneeli sloveenlanna Lucija Lepsinaga, kes on Cannes Young Lions Grand Prix 2021 võitja, mis teadagi on turunduse skeene nimekaimaid auhindu. Rezete esines oma paneelis visiooniga turunduse tulevikusuundadest ning kuidas püüda noori tarbijaid, kelle mõttemallid ja tarbimisharjumused suuresti erinevad võrreldes vanemate generatsioonidega.

Tänavune Password keskendus turundustrendidele ja muutustele turundajatele olulistes valdkondades. Kõrgetasemelise ürituse ning nimekate esinejate kõrval rääkis Rezete oma veerandtunnise paneeli käigus olulisematest teemadest turunduses ning kuhu turundus liikumas on.

Turunduse tulevikust ning trendidest, mida iga ettevõte peaks jälgima, võttis Rezete kokku järgmiselt: “Brändid peavad olema läbipaistvad ja ausad oma tarbijatega, eksitamise aeg on möödas ning turunduses kinnitab kanda aina enam personaalsus. Brändi visuaalset keelt annab edasi autentsus ja isikupärasus.” Samuti tõi ta välja, et tarbija ja pakkuja vahel peab olema selge dialoog, mis annab hästi mõista, mida üks või teine ettevõte pakub. Tähtsaks on saanud ka ettevõtete jätkusuutlikkus ja keskkonnasõbralikkus ning mõjuisikute teadlik selektsioon, kus ei juhtu tõika, et üks ja sama mõjuliider reklaamib konkureerivate ettevõtete tooteid, mis päeva lõpuks võib teha rohkem kahju kui kasu.

 

Koostas: Karl-Lennart Meri