Meie parimatest parimad aastal 2019

2019 hakkab läbi saama ning milline pöörane ja vägev aasta see meie jaoks olnud on – nimelt tunnustas Äripäev La Ecwadori reklaamiagentuuride TOPis esimese kohaga, meie uus maja Pirital sai nurgakivi ja kerkib kiiresti ning Marten sai endale uue arvutihiire. Kuid tunnustusi ja auhindu jagasime ka ettevõttes sees. Tänavused aasta parimad on teie ees! Traditsiooni […]

Brand icon

2019 hakkab läbi saama ning milline pöörane ja vägev aasta see meie jaoks olnud on – nimelt tunnustas Äripäev La Ecwadori reklaamiagentuuride TOPis esimese kohaga, meie uus maja Pirital sai nurgakivi ja kerkib kiiresti ning Marten sai endale uue arvutihiire. Kuid tunnustusi ja auhindu jagasime ka ettevõttes sees. Tänavused aasta parimad on teie ees!

Hommik pärast La Oscareid

Traditsiooni kohaselt jagasime auhindasid kokku kuues kategoorias ja siin on meie laureaadid:

AASTA KULLATÜKK:
Vallo Kivimaa/AD – kõige produktiivsem ja viljakam töötaja

Vallo võtab ette ja viib täide – ta teeb seda kiiresti, korralikult ning väga hästi. Vallo on juba mitu head aastat seda kategooriat vallutanud. Kuid mis mees see Vallo on?

Vallo teab kõigest kõike, isegi, kui see pole kujundamise või disainiga seotud. Ta jõuab tööle tihti esimesena, isegi enne agentuuri tegevjuhti, ning on suutnud kliendilehtede ja aastaraamatute disaini viia paljudel klientidel täiesti uue tasemeni.

,,Kui Vallo kätte projekt anda, siis teeb ta selle ära kiiresti ning korralikult!“ on lause, mis ikka ja jälle meie maja peal kõlab. Kes meie sotsiaalmeediat jälgib, siis on kindlasti tähele pannud, et seal figureerib tihti ka üks koerapoiss Loki, kelle Vallo alati suure heameelega tööle kaasa võtab. Täname Vallot ka selle eest!

Lisaks mängib Vallo arvutimänge ja loomulikult on ta ka selles kibe käsi. Kui La Ecwador oleks arvutimäng, siis Vallo oleks kindlasti MVP ehk most Most Valuable Player.

Maiken ja Vallo

AASTA TIIMIJUHT:
Maiken Veskimäe/trükisetiimi juht – ületab eesmärke (näiliselt) mängleva kergusega

Kes ei tea, mida tiimijuhid teevad, siis nad juhivad meeskonda, kuid mitte ainult – nad peavad seda tegema edukalt. Muidu polegi varsti tiimi, mida juhtida.

Maiken hoiab ohjes trükisetiimi. Kõik, mis trükimusta kannatab, käib läbi Maikeni – visiitkaartidest aastaraamatuteni välja. Teised iseloomustavad Maikenit kui kindla ning otsekohese ütlemisega kolleegi. Lisaks on tal hea huumorisoon ning mõnusad ,,üle võlli’’ naljad.

Maiken on mitmekülgne – kiigates ta autosse, vaatavad tagaistmelt tihti vastu poksikindad ning golfikepid. Loodame, et uuel aastal paneb Maiken sama hea hooga edasi.

AASTA TURUNDAJA:
Maiken Veskimäe/trükisetiimi juht – hoiab La Ecwadori alati pildil

Kui teil on tunne, et te olete Maikeni nime siin artiklis juba näinud, siis see tunne on õige. Tõepoolest – Maiken sai sel aastal ka Aasta Turundaja tiitli!

Töö reklaamiagentuuris on alati mõnusalt kaootiline sümbioos projektidest, kliendikohtumistest, tehtud töödest ning üritustest. Kui nüüd tööpäeva tundidele täiesti ausalt otsa vaadata, siis muuks nagu aega ei jäägi, ent kuidagi suudab Maiken ka meie tegemistest sotsiaalmeediasse postitada pilte, teha lõbusaid looper’eid ning videoid. Tänu sellele oletegi kõigi meie põnevate tööde ja üritustega kursis. Maikenil on see juba mitmes aasta turundaja tiitel – tuleb välja, et ta jagab seda biiti päris hästi.

AASTA UUS TULIJA:
Marten Liivik/copywriter – parim täiendus aastal 2019

Marten ei ole mees metsast. Ta on noormees Sakust, kes tudeeris Emajõe Ateenas teatriteadust. Uhke värk. Mingi aeg otsustas ta meile tööle tulla ning sai ka.

Marten mõtleb suuri ideid, toimetab tekste ning parodeerib kõiki ja kõike tehes seda hästi. Ta oskab erinevaid näitlejaid, poliitikuid ja ka kaastöötaid väga andekalt järele teha. Näiteks ei ole talle mingi probleem Mihkel Raua või Vanamehe häälega endale kasvõi taksot tellida. Huumoriga on Martenil kõik paigas ning lai silmaring on tal samuti olemas. No küsige temalt midagi, kindlasti teab vastata. Soome kanalid levisid vist omal ajal Sakku ka, sest maailmaasjade ning ajalooga on ta väga hästi kursis. Lisaks osaleb Marten bändis: kui täpsem olla, siis tegeleb saalibändi ehk eesti keeli saalihokiga.

Marten, Liis, Mairi, Anete, Taavi ja Hendrik

AASTA KOLLEEG:
Anete Konno/AD – meie kõigi lempar

Ja lõpuks tuli see ära! Anete on aasta lemmikkolleegi tiitli finaalis olnud juba mitu head aastat, kuid alati on keegi napilt selle eest ära napsanud. Aga mitte sel aastal! Ta on väga andekas disainer, kuid ka äärmiselt tore ja soe inimene.

Anete võib meie kontorist tavaliselt leida suure kuvari tagant, kus ta kael on pidevalt kaldu vasakule ja paremale, sest suurt pilti peab mõlemast küljest nägema. Peale selle, et ta hästi disainib, aitab ka teisi. Anetel on alati iga töö kohta midagi positiivset välja tuua ning ajurünnakut tehes on ta asendamatu kaaslane, kellega teistel loovus palju kergemini käima läheb. Kui ta ei oleks AD, siis kindlasti oleks ta väga hea copywriter.

AASTA KLIENT:
Mari-Liis Medar ja Helena Feofanov, Põldma Kaubanduse AS

Aasta kliendi valimine on raske, sest kliente on meil palju ning häid. Iga meie töötaja saab ühe hääle anda kliendile, kellega koostöö läheb eriti sujuvalt või kellega saanud midagi ägedat ning põnevat korda saata. Aasta kliendiks valitakse inimene mitte ettevõte.

Sel aastal osutusid võitjateks ettevõttest Põldma Kaubanduse AS Mari-Liis Medar ja Helena Feofanov. Mari-Liis on Denim Dreami Baltikumi brand manager ja stilist ning Helena on Põldma Kaubanduse AS digiturunduse juht. Tegelikult toredaid, asjalikke ning töökaid inimesi on Denim Dreami peres veelgi.

Kindlasti üks suur projekt, mida sel aastal aitasime ellu viia, oli juubelikampaania ,,Aitäh, et meid kannad!’’. See õnnestus väga edukalt. Nii Mari-Liisi kui Helena suurteks plussideks on analüütiline mõtlemine, ideede arendamine ning ka elluviimine. Lisaks on tegu väga soojade ja sümpaatsete inimestega, kellel on suurepärane huumorisoon.

Mari-Liisilt ja Helenalt küsisime, kas võit tuli üllatusena ning kuidas nad La Ecwadoriga koostööd iseloomustaksid:

,,Üllatus oli väga suur, kuna mainekaid kliente on La Ecwadoril palju. Põldma Kaubanduse ASi-ga kõikide klientide seast sel aastal silma paista on väga suur au ja tunnustus.

Koostöö La Ecwadoriga on kestnud aastaid ning ajas vaid paremaks muutunud. Hindame väga agentuuri pühendumist, kiirelt reageerimist ning „miski-ei-ole-võimatu“ suhtumist. Olulisteks märksõnadeks on kindlasti ka peen huumorimeel ning soe õhkkond, mis tiivustavad uute ning veelgi kihvtimate lahenduste loomisele. Koostöös sünnivad alati parimad ideed! Eriti inimeselt-inimesele suhtlus ja ühtse tiimi tunne läbi iga projekti.’’

 

Aitäh heade ning armsate sõnade eest Mari-Liis ja Helena ning usume, et uuel aastal jätkub koostöö sama rõõmsalt ning edukalt!

Suurem osa agentuurist on kolmekuningapäevani out-of-house ning söövad head pühadekraami, süütavad rakette ning kallistavad lähedasi. Kuid paar „valvearsti“ jäetakse ka üksinda koju, kes lahendavad kiireloomulisi töid ning jälgivad, et masinapark ei seiskuks.

 

Õnnitlused meie aasta parimatele! Suur tänu meie partneritele, sõpradele ja klientidele ning mõnusat kümnendivahetust! 2020 tuleb eriline!

La Pere