Master of AD praktikandid jagavad põnevaid praktikakogemusi

Möödunud kuul salvestati La Ecwadori helistuudios põnev ja inspireeriv paarikümne minutiline podcast, milles kõnelesid 2021. aasta Master of AD praktikaprogrammi edukad 3 osalist – Rezete Karu, Martin Mitt ja Jelizaveta Karavajeva. Jutuajamist modereeris La Ecwadori enda Hendrik Jaanre. Endised praktikandid jagavad erksaid mälestusi, kogemusi ja õpetusi, mille nad kahe kuu jooksul omandasid. Juttu tuli esimesest […]

Brand icon

Möödunud kuul salvestati La Ecwadori helistuudios põnev ja inspireeriv paarikümne minutiline podcast, milles kõnelesid 2021. aasta Master of AD praktikaprogrammi edukad 3 osalist – Rezete Karu, Martin Mitt ja Jelizaveta Karavajeva. Jutuajamist modereeris La Ecwadori enda Hendrik Jaanre.

Endised praktikandid jagavad erksaid mälestusi, kogemusi ja õpetusi, mille nad kahe kuu jooksul omandasid. Juttu tuli esimesest edukast reklaamikampaaniast – Anna Uuele Ringile – mille praktikandid koostöös agentuuriga välja töötasid ning mis nüüdseks on vallutanud paljud meediapinnad. Kolm eelmainitud noort on tänaseks saanud La Ecwadori osaks, täpsemalt on nad vägitegusi tegemas agentuuri Digital tiimis. Hendriku ja uute agentuuri meeskonnaliikmete jutuajamine pakub küllaltki mõtteainet ja ideid kõigile, kes on alustamas oma teed reklaamimaailmas.

 

Kuula podcasti siit: