La Ecwadori uustulijad on kroonitud Pesamuna 2021 võitjateks

Selgusid 2021. Taeva Pesamuna konkursi võitjad ja nendeks on ei keegi muu kui La Ecwadori uued noored tulijad – Jelizaveta Karavajeva, Rezete Karu, Anna Leena Tae, kelle kambas oli veel BFM III kursuse reklaamitudeng Aleksandr Vjunov.   TULI tegevjuht Anniken Haldna kommenteeris tänavust pesamuna järgnevalt: „Konkursist osavõtt oli aktiivne, startis 41 ja lõpetas 26 tiimi. […]

Brand icon

Selgusid 2021. Taeva Pesamuna konkursi võitjad ja nendeks on ei keegi muu kui La Ecwadori uued noored tulijad – Jelizaveta Karavajeva, Rezete Karu, Anna Leena Tae, kelle kambas oli veel BFM III kursuse reklaamitudeng Aleksandr Vjunov.

 

TULI tegevjuht Anniken Haldna kommenteeris tänavust pesamuna järgnevalt: „Konkursist osavõtt oli aktiivne, startis 41 ja lõpetas 26 tiimi. Suurem osa esitatud töödest olid kvaliteetsed ja ägedad. Võidutöö eristus sihtrühma tabamise, tugeva copy ja selgete visuaalsete sümbolite poolest.”

 

Selleaastane Pesamuna eristus suuresti just seetõttu, et esimest korda konkursi ajaloos ei töötanud noored fiktiivse, vaid reaalse lahenduse kallal. Nii said meie agentuuri uued tegijad võimaluse lüüa kaasa kodanikualgatuse “Teeme pai” reklaamikampaanias, millele nad töötasid välja ideekontseptsiooni, sõnumi ja lahenduse. Hoidkem silmad lahti, sest kampaania hakkab üsna pea meedias laineid lööma!