Saagu teatavaks aasta 2018 #LaOscarid!

Kuulge kõik ja kuulge nüüd! Kätte jõudnud see kaua oodatud aeg – kuulutada välja 2018. aasta #LaOscarid.
#LaOscaritega premeeritakse kuues kategoorias Agentuur La Ecwadori aasta parimaid, tublimaid ja vingemaid kolleege.

Brand icon

Kuulge kõik ja kuulge nüüd! Kätte jõudnud see kaua oodatud aeg – kuulutada välja 2018. aasta #LaOscarid.

#LaOscaritega premeeritakse kuues kategoorias Agentuur La Ecwadori aasta parimaid, tublimaid ja vingemaid kolleege.

2018. aasta parimateks valiti, trummipõrin:

  • Aasta kullatükk – Karel Otstavel/Audiovisuaalmeedia spetsialist
  • Aasta uustulnuk – Timo Tõnisson/Copywriter
  • Aasta kolleeg – Timo Tõnisson/Copywriter
  • Aasta turundaja – Maiken Veskimäe/Trükisetiimi juht (teist aastat järjest)
  • Aasta tiimijuht – Mairi Talving/Reklaamitiimi juht (teist aastat järjest)
  • Aasta klient – Liina Kivimägi/Koduekstra OÜ turundusjuht (kolmandat aastat järjest)

Aasta kullatükk Karel Otstavel ehk kõige produktiivsem töötaja

2017. aasta uustulnuka tiitliga pärjatud Karelil jätkus hoogu ka järgmiseks aastaks ning milline hoog see oli. Oma suurepärase tööeetikaga, mille motoks temalikult otsekohene: “Võtan kätte ja teen ära”, suutis Karel olla 2018. aasta kõige produktiivsem töötaja. Kui uurisime, mis võiks olla tema tulemuslikkuse taga lisaks eelmainitud motole, tuli vastuseks: “Keha ja vaimu tervena hoidmine ehk neljaviljapuder igal hommikul ja Jaan Tätte mahe muusika igal õhtul.”

Karel

Karel Otstavel

Aasta uustulnuk Timo Tõnisson ehk uus tulija, kes on kolleegide poolt hääletatud parimaks agentuuri täienduseks 2018. aastal

Timo on vahva. Tänu oma sõbralikule ja siirale iseloomule leidis ta ruttu tee oma kolleegide südametesse ning tema kiire areng ja töö kõrge kvaliteet on teinud temast ühe väga olulise täienduse La Ecwadori meeskonda, mida tõestab ka järgnev.

Aasta kolleeg Timo Tõnisson ehk kolleegide lemmik

No, Timo on vahva! Talle meeldivad totrad naljad, mille abil ta kõigi päeva rõõmsamaks teeb, hoiab hellalt su kätt, kui su lemmik teleseriaal ära lõpeb ja kui vajad tööalast nõu, on just tema, kelle poole pöördudes naased rõõmsa tuju ja peatäie uute teadmistega. Timo rõõmustamiseks piisab sellest, et saad talle pakkuda midagi magusat, sest tema näol on tegemist suurima maiasmokaga siinpool Mississippi jõge.

Timo

Timo Tõnisson

Aasta turundaja Maiken Veskimäe ehk töötaja, kes on kõige innukamalt La Ecwadori turundanud

See on uskumatu, missuguse energiaga suudab üks inimene iga päeva läbida. Trükisetiimi juhina on tal väga suur roll reklaamikampaaniate õnnestumises, kuid Maiken ei piirdu vaid oma kohustustega – tänu oma mitmekülgsele andekusele oskab ta ka oma kolleegidele suureks toeks olla. Lisaks erinevatele töökohustustele organiseerib Maiken ka väga palju ettevõttesiseseid tegevusi nagu suvepäevad ja keldrikorruse rokkpeod. Oma suure elujõuga suudab ta ka igas kuus keskmiselt seitset inimest trennipisikuga nakatada – nüüd teate, keda oma edus tänada MyFitness. Meie seda igatahes teeme. Aitäh, Maiken!

Maiken

Maiken Veskimäe

Aasta tiimijuht Mairi Talving

Tiimi juhtimine ning eesmärkide mitmekordselt ületamine nõuab väga kindlat tüüpi inimest – Mairi tüüpi. Suur kogemuste- ja teadmistepagas reklaamimaastikul ning oskus erinevaid inimesi hästi motiveerida teevad temast suurepärase liidri. Ta ei ütle mida tegema peab, vaid suunab oma kolleege lahendusteni viisil, mis mitte ainult ei taga parimat tulemust vaid suurendab ka nende teadmistepagasit. Circle K “Tule meie ringi” ja Kuldmuna võitnud sotsiaalkampaania „Kasvage koos” on ehedad näited õnnestumistest, milleni on jõutud tänu Mairi juhtimisele.

Mairi

Mairi Talving

Aasta klient Liina Kivimägi Koduekstrast ehk meie endi poolt kõigi lemmikuks valitud klient

Koduekstra turundusjuht Liina on kõikide Aasta kliendi #LaOscarite omanik, iga viimnegi kui üks on läinud talle ja seda igati õigustatult. Aasta klient valitakse mitte meiega koostööd tegevate ettevõtete, vaid nende esindajate seast ja Liina on pikalt olnud meie lemmik. Tema kui usaldusväärse ja avatud partneri näol, on meil olemas tõestusmaterjal selle kohta, kuivõrd hästi toimib koostöö, kui osapooled saavad olla üksteise vastu ausad. Rõõmsus, täpsus ja alati lahendustele orienteeritus teevad temast meie kõigi lemmiku.

Liina Kivimägi

Liina Kivimägi

 

Teele Hein
sisuturundustiimi juht