La Ecwador näitab võimsat kasvu agentuuritulus ja käibes

La Ecwadori majandustulemused näitavad, et 2022. aasta kujunes agentuurile korralikuks kasvuaastaks. Kui 2021. aastal oli agentuuri käive 1,6 miljonit, siis 2022. aasta käive kasvas 42% ehk 2,3 miljoni euroni. Kasvu taga on nii majanduskeskkonna koroonajärgne paranemine kui ka agentuuri tubli töö ja turuosa suurendamine. Edukas oli aasta ka agentuuritulu mõttes. Võrreldes 2021. aastaga suutsime agentuuri brutotulu […]

Brand icon

La Ecwadori majandustulemused näitavad, et 2022. aasta kujunes agentuurile korralikuks kasvuaastaks. Kui 2021. aastal oli agentuuri käive 1,6 miljonit, siis 2022. aasta käive kasvas 42% ehk 2,3 miljoni euroni. Kasvu taga on nii majanduskeskkonna koroonajärgne paranemine kui ka agentuuri tubli töö ja turuosa suurendamine. Edukas oli aasta ka agentuuritulu mõttes. Võrreldes 2021. aastaga suutsime agentuuri brutotulu kasvatada 1,35 miljoni euroni ehk muljetavaldava 19% võrra.

Agentuuritulu kasvas nii uute kui vanade klientide toel

„See kasv oli meil tegelikult juba alates uude majja kolimisest planeeritud, aga üksteise järel kogu maailma tabanud kriisid lükkasid seda edasi. Eks me siis ootasime ja ootasime ning kui 2022. aasta alguses tundus tulevik juba veidi helgem, siis lükkasime gaasi täiega põhja,“ kommenteeris edukat aastat La Ecwadori tegevjuht Heily Aavik.

Agentuur kasvamisest räägib ka fakt, et agentuuri kollektiiv on kasvanud nelja uue töötaja võrra. Loomulikult on käibe kasvuga kasvanud ka klientide hulk. “Rõõm on alates 2022. aastast teha koostööd näiteks Luminori, Inchcape, Liikumisaasta 2023 ja Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooniga. Samuti täname oma pikaaegseid kliente, kes on meie kõrval olnud nii headel kui halbadel aegadel,” ütles Heily Aavik.

Osade uute klientide tutvustuse leiad siit.