La Ecwadori aasta parimate preemiareis Saksamaal

Kevad on de facto agentuuris kiire ja tegus aeg ning Pirita karm meretuul võib juuste asemel hoopis mõtteid sasida. Seetõttu lähetasime käesoleva aasta Lakid preemiareisile. Kui varasematel aastatel on meie lõvitrofeede laureaadid käinud nii Barcelonas kui ka Pariisis, siis tänavu väisasid Lakid Saksamaad, täpsemalt Münchenit. Külastati looduskauneid paiku, automuuseume ja nähti FC Bayern Müncheni jalgpallimeeskonda. […]

Brand icon

Kevad on de facto agentuuris kiire ja tegus aeg ning Pirita karm meretuul võib juuste asemel hoopis mõtteid sasida. Seetõttu lähetasime käesoleva aasta Lakid preemiareisile. Kui varasematel aastatel on meie lõvitrofeede laureaadid käinud nii Barcelonas kui ka Pariisis, siis tänavu väisasid Lakid Saksamaad, täpsemalt Münchenit. Külastati looduskauneid paiku, automuuseume ja nähti FC Bayern Müncheni jalgpallimeeskonda.

Saksamaal ei käidud vaid preemiareisil

Akude laadimine ja inspiratsiooni kogumine polnud ainuke põhjus, miks La Ecwador luusivalt oma nina Saksamaa poole pööras. Digitiimi copywriter Karl-Lennart ja meediatiimi juht Kert seadsid sammud Münchenisse mõni päev varem, et tutvuda sealsete reklaamiagentuuridega.

preemiareis saksamaal

Eredamad elamused vahvast reisist

Aasta uueks tulijaks valitud loovjuht Aleksander Urke meenutas, et nauditud sai nii kultuuriruumi kui ka loodust ning Saksamaa hunnitud vaated kosutasid hinge ja tõid inspiratsiooni, mille pealt on suurepärane igapäevatööga edasi minna.

Lakide jaoks algas reis neljapäeva varahommikul ning peale maandumist istuti autodesse ja kihutati sajaga hotelli poole. Üks paljudest Saksamaa mõnudest ja mugavustest on Autobahn ehk teisisõnu kiirtee ning seda nähes läksid La Ecwadori meeste silmad särama nagu poisikesel, kes sai kingituseks oma esimese jalgratta. Aleksandril oli selle kohta öelda ainult üht: “Puhas nauding.” Kuid hommikune seiklus Autobahnil oli kõigest algus. Pärast hotellis sisse seadmist pandi plaan paika ning otsustati külastada Audi muuseumit Ingolstadt’is. Loomulikult jalutati ka Müncheni vanalinnas, kus külastati erinevaid traditsioonilisi pubisid, et mekkida saksa õlut. Mainimata ei saa jätta ka jalutuskäiku Marienplatz’il, mille ajalooline, uus-gooti stiilis raekoja hoone on kindlasti üks kohustuslikest vaatamisväärsustest.

Münchenis oleks olnud patt jätta külastamata BMW muuseumit. Kuna hiljuti alustasime koostööd Inchcape’ga, kes on BMW ja MINI-de suurim edasimüüja Eestis, oli muuseumi külastus silmiavav ja inspireeriv. Edasi jätkus reis looduses ja selleks suunati pilgud lõunasse, Garmisch-Partenkircheni piirkonda, kus veedeti päev värskes õhus ja kaunis looduses. Osad julgemad karastasid end ka jääkülmas mägijärves ja selle hetkega pandi omamoodi punkt La Ecwadori talisuplushooajale. Pärast pikka matka söödi kõht kodustest šnitslitest täis ja külastati Neuschwansteini lossi ning Partnachi kanjonit.

Lakide reis oli juba lõpusirgel, kui Saksamaa tõmbas taskust välja veel ühe üllatuse. Just enne lahkumist kohtasid lakid hotelli fuajees tervet FC Bayern Müncheni jalgpallimeeskonda, kus nähti oma silmaga maailma parimate hulka kuuluvaid mängijaid.

Järgmised agentuuri aasta auhinnad jagatakse välja jaanuaris. Ootame juba pikisilmi, kes on järgmised Lakid ja kuhu minnakse preemiareisile inspiratsiooni koguma ning meeskonna vaimu parandama.

Eelmise aasta Lakide reisi kokkuvõtte leiad siit.