Jagasime #LaOscareid

Lisaks Oscaritele jagati eelmisel aastal ka veel Agentuur La Ecwadori aasta parimate auhindasid, mis on meie jaoks tähtsamadki kui Oscarid.

Brand icon

[vc_row][vc_column][vc_column_text]2017.aasta Oscari võitjad olid Casey Affleck “Manchester by the Sea” ja Emma Stone “La La Land”. Lisaks Oscaritele jagati eelmisel aastal ka veel Agentuur La Ecwadori aasta parimate auhindasid, mis on meie jaoks tähtsamadki kui Oscarid.

Sellel tähtsal detsembrikuu õhtul anti üle auhindu kokku kuues kategoorias:

  • Aasta kullatükk – Vallo Kivimaa/AD
  • Aasta kolleeg – Taavi Lehari/Copywriter
  • Aasta turundaja – Maiken Veskimäe/Trükisetiimi juht
  • Aasta uustulnuk – Karel Otstavel/Audiovisuaalmeedia spetsialist
  • Aasta tiimijuht – Mairi Talving/Reklaamitiimi juht
  • Aasta klient – Liina Kivimägi Koduekstra OÜ turundusjuht

Aasta kullatükk Vallo Kivimaa ehk kõige produktiivsem töötaja

Juba teist aastat järjest valiti Vallo Aasta kullatükiks ja seda täiesti õigustatult. Vallol on alati kõik asjad kontrolli all. Ta on väga hinnatud kolleegide seas ning tema poole saab pöörduda iga probleemiga. Vallo pikaajaline kogemus ning oskus otsida alati uusi lähenemisi, teeb temast hinnalise meeskonnaliikme nii agentuuri kui ka klientide jaoks. Tema peale võib alati kindel olla.

 

Aasta kolleeg Taavi Lehari ehk kolleegide lemmik

Aasta kolleeg teist aastat järjest. Taavi on inimene, kes hoiab kontoris alati tuju üleval. Mõnikord viskab nalja ning teinekord jällegi aitab kasuliku nõuga. Vaatamata oma noorusele on ta väga laia silmaringi ning oskustega inimene, temalt on mida õppida.

 

Aasta tiimijuht Mairi Talving ehk parim meeskonna eestvedaja

Põhimõtteliselt teine kullatükk meie agentuuris. Tal on suurepärane võime tegeleda mitme asjaga korraga ning teha seda kõike veel suure pühendumise ja innuga. Pikaajalise kogemuse tõttu teab ta täpselt, mis töötab ja mis mitte ning pole olemas probleemi, mida Mairi edukalt ära ei lahendaks. Lisaks suhtleb Mairi kõigigi ausalt ja otsekoheselt, kui võrdne võrdsega ning oskab inimesi motiveerida nii, et nad on täna paremad, kui nad olid eile.

 

Aasta turundaja Maiken Veskimäe ehk töötaja, kes kõige innukamalt La Ecwadori turundanud

Maiken on tragi töömesilane. Ta pakatab alati energiast ning kõikidesse oma tegevustesse panustab ta vähemalt 123% ning ta soovib alati saavutada rohkem kui maksimumi. Kui La Ecwador tähistas oma 20ndat juubelit, vastutas peamiselt Maiken kõigi meie sünnipäeva live videote, fotode ja storyde eest, mis läbi sotsiaalmeedia kõigini jõudsid. Täpsemalt jäädvustas ta sündmusi kella kuuest hommikul kuni järgmise päeva hommikul kella kuueni. Ulmeline vastupidavus. Lisaks trükistele on Maikenil ka silma ja kätt sotsiaalmeedias.

 

Aasta uustulnuk Karel Otstavel ehk uus tulija, kes on kolleegide poolt hääletatud parimaks agentuuri täienduseks 2017. aastal

karelSaaremaa mees. Lõug on karvane ja kampsun on karune. Ta on nagu Meeme raamatust ’’Mees, kes teadis ussisõnu’’. Kes Meemet ei tea, siis ta oli selline tegelane, kes alati oli olemas ning samal hetkel oli ta kadunud ka. Lamas sambla peal ning ilmus ootamatult igale poole. Kareliga on samuti nii. Ta on nagu kogu aeg majas olemas ja sama palju teda ei ole ka.

Kui majas teda pole, siis tavaliselt ta filmib või pildistab. Kindlasti väga hea huumorisoonega rahulik tüüp, kes teeb suurepärast tööd. Nagu Suur Tõll, kes meile appi tuli, kui me teda vajasime.

 

Aasta klient Liina Kivimägi Koduekstrast ehk meie endi poolt kõigi lemmikuks valitud klient

Aasta kliendi valimine käib mitte ettevõtte vaid inimese põhiselt. Aasta kliendiks saab iga agentuuri töötaja valida 3 inimest. Teist aastat järjest napsas tiitli omale Koduekstra turundusjuht Liina Kivimägi. Meie agentuuri inimesed iseloomustavad Liinat kui inimest, kellega on kerge suhelda – võta aga toru ja helista ning ta vastab alati vahetult ja avatult. Ta on suurepärase strateegilise mõtlemisega ning murede või probleemide korral on ta ideaalne partner, kellega koos lahendust otsida. Kui midagi on hästi või halvasti, siis ta ütleb selle otse välja.

Tagasiside ja usaldus on kaks märksõna, mis teda kõige paremini iseloomustavad. Agentuuri töös on olulise tähtsusega kampaaniate ja tehtud tööde kohta saada objektiivset tagasisidet. Liinal on alati välja tuua müüginumbrid või juhtkonna tagasiside tehtud töödele. Teine märksõna on usaldus. Liinaga oleme suutnud koostöö viia sellisele tasandile, kus mõistame teineteist poolelt sõnalt. Liina usaldab meid ja meie teda.

 

Timo Tõnisson

Sisuturundustiimi ideekirjutaja[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]