Aiapeo stiilis ja meeleolukas Alibi La Ecwadoris

Sume suveõhtu, grill, tants ja trall ning politsei – uskuge või mitte, aga just need sõnad kirjeldavad La Ecwadori hoovis toimunud Alibit.

Brand icon

Sume suveõhtu, grill, tants ja trall ning politsei – uskuge või mitte, aga just need sõnad kirjeldavad La Ecwadori hoovis toimunud Alibit.

Mis on Alibi?

Kord kvartalis korraldab üks Turundajate Liidu liige teistele liikmetele mõeldud networking ürituse – Alibi. Alati saab süüa, juua ja mõnusalt aega veeta. Teises kvartalis võttis La Pere korraldamise ohjad enda kätte ning korraldasime ürituse aiapeo stiilis.

Mis vaatepilt avanes peole jõudes? Tõstsime lauad ja toolid õue parklasse, millest sai üheks õhtuks kaunis peoala. Kutsusime kohale professionaalse baarmeni ja grillmeistri ning muusikat mängis DJ. Pidu algas küllaltki rahulikult, tutvustasime külalistele maja ja agentuuri kontseptsiooni, samuti käis peo juurde ka kiire ice-breaker mängu näol.

Mida rohkem kogus pidu hoogu, seda lõbusamaks muutus meeleolu. Peo kulminatsioon oli politsei saabumine, sest naabrite jaoks oli pidu ilmselt liigselt lõhkunud muidu vaikse Pirita rahu. Selgitasime viisakalt, mis peoga on tegemist ning muusika läks küll vaiksemaks, aga see ei tähendanud, et pidu oli läbi. Pidu kestis hiliste õhtutundideni ning nalja ja lusti oli nabani, arvestades siiski ka oma naabritega ning rohkem politsei meid noomima ei tulnud. Loeme aiapeo stiilis Alibi suureks eduks ning jääme ootama juba järgmist!

Vaata suuremat galeriid siit.

Pildid jäädvustas Andres Raudjalg.

Koostas: Kert Saarmets