Agentuuriga liitusid uus tiimijuht Kaarel Kõvatu ja monteerija/helitöötleja Aavo Teder

November on olnud meie jaoks meeldivalt üllatusterohke. Nimelt liitus meiega uus tiimijuht Kaarel, kes hakkab juhtima stuudio-sisutiimi. Samuti ühines tiimiga kogenud animaator/monteerija/helitöötleja Aavo, kes on muuhulgas ka eeskujulik riigikaitsja. Stuudio-sisutiim on agentuuri suurim uuendus, sest varasemalt on kaks tiimi seisnud eraldi. Kaareli kogemus turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas on olnud igati eriilmeline. Ta on töötanud nii […]

Brand icon

November on olnud meie jaoks meeldivalt üllatusterohke. Nimelt liitus meiega uus tiimijuht Kaarel, kes hakkab juhtima stuudio-sisutiimi. Samuti ühines tiimiga kogenud animaator/monteerija/helitöötleja Aavo, kes on muuhulgas ka eeskujulik riigikaitsja. Stuudio-sisutiim on agentuuri suurim uuendus, sest varasemalt on kaks tiimi seisnud eraldi.

Kaareli kogemus turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas on olnud igati eriilmeline. Ta on töötanud nii era- kui ka avalikus sektoris ning igale loomeinimesele kohaselt ka vabakutselisena.

“Bakalaureusekraadi omandasin Tartu Ülikoolis ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal, kuid silma paneb alati särama mõni tabav sotsiaalmeediapostitus või kampaania. Alates sellest, kui mu isa aastaid tagasi perre Nikoni peegelkaamera ostis (olime ühel kuumal suvepäeval perega Vembu-tembumaale liikumas kui autoga Võru Klick poe ees peatusime ja vanemad seda ostma läksid. Mäletan, et see maksis omal ajal 15 000 krooni), on kireks olnud erinev sisuloome ning sellest tulenevalt ka turundus. Viimane kogemus pärineb videoproduktsiooni agentuurist, kus tegeleda tuli kõigega alustades ideede genereerimisest lõpetades monteerimisega.”

Aavo näol on tegemist tõelise vana kooli ässaga, kes on tegelenud 3D-ga kauem kui on elanud artikli autor. Algselt hobina, kuid alates 2005 aastast vaheldumisi vabakutselise ja palgalisena. Aja jooksul on tema oskuste pagasisse lisandunud nii video- kui ka pilditöötlus.

Agentuuri tegevjuhi Heily Aaviku sõnul sai Kaarel ja Aavo palgatud nende laialdase kogemuste pagasi põhjal. “Kaareli tööalane teekond on olnud mitmekesine ja põhjalik, hõlmates erinevaid rolle, alates turundusest kuni loomingulise juhtimiseni. See mitmekülgne kogemus annab talle ainulaadse ülevaate nii kliendi ootustest kui ka sellest, kuidas neid parimal viisil täita. Ta suudab näha suurt pilti ja samal ajal mõista iga projekti peenemaid detaile. See võimaldab tal luua lähenemisviisi, kuidas tagada sujuv koostöö loovmeeskonna, tootmismeeskonna ja kliendi vahel, et iga projekt jõuaks õigeaegselt ja kvaliteetselt lõpule.”

“Meie stuudio-sisutiimi uus animaator/monteerija/helitöötleja Aavo omab pikka eelnevat töökogemust audiovisuaalse meedia alal. Tema kõrge kvalifikatsioon ja oskused mitmesugustes projektides ning ulatuslik tehniline pädevus helitöötluses ja videomontaažis, teevad temast olulise lisa stuudio-sisutiimile,” sõnab Heily.