Agentuuri jõulupuhkused

Nagu viimastel aastatel juba traditsiooniks saanud, on ka tänavu aasta viimasel nädalal agentuur vähendatud koosseisus olemas. Sel aastal satuvad jõulupühad ning aastavahetus täpselt nädalavahetustele, mis tähendab, et neli vahepealset päeva oleme klientide jaoks olemas. Vastutav projektijuht, disainer, copywriter ning audiovisuaalspetsialist on kõikidel päevadel majas. Enne jõule saabub teile oma projektijuhilt ka kontakt, kellega aasta viimasel […]

Brand icon

Nagu viimastel aastatel juba traditsiooniks saanud, on ka tänavu aasta viimasel nädalal agentuur vähendatud koosseisus olemas. Sel aastal satuvad jõulupühad ning aastavahetus täpselt nädalavahetustele, mis tähendab, et neli vahepealset päeva oleme klientide jaoks olemas. Vastutav projektijuht, disainer, copywriter ning audiovisuaalspetsialist on kõikidel päevadel majas.

Enne jõule saabub teile oma projektijuhilt ka kontakt, kellega aasta viimasel nädalal ühendust võtta, et kiireloomulised ning plaanilised tööd õigeks ajaks valmis saada. Siiski soovitame töödest võimalikult varakult oma projektijuhte teavitada, et saaksime töid efektiivselt planeerida.

23. detsembril töötame lühendatud tööpäevaga. Agentuur on pea täies koosseisus tagasi juba 2. jaanuarist.