Uus aasta toob uued tegijad

Sinise veetiigri aasta hakkab läbi saama ning veelgi edukam ja suurejoonelisem kassiaasta terendab ees. Mullu tähistatud agentuuri juubeliaasta oli mitmes mõttes erilisest erilisem. Meenutusi jäävad helgelt troonima seikluslik ja lähendav Malta, järjekordne edukas Master of Ad lend ning uued ja ambitsioonikad liikmed agentuuri mesilassülemis. Aasta algus Loomeväljal möödus juba kolmandat aastat järjest täis põnevust, intriige, […]

Brand icon

Sinise veetiigri aasta hakkab läbi saama ning veelgi edukam ja suurejoonelisem kassiaasta terendab ees. Mullu tähistatud agentuuri juubeliaasta oli mitmes mõttes erilisest erilisem. Meenutusi jäävad helgelt troonima seikluslik ja lähendav Malta, järjekordne edukas Master of Ad lend ning uued ja ambitsioonikad liikmed agentuuri mesilassülemis.

Aasta algus Loomeväljal möödus juba kolmandat aastat järjest täis põnevust, intriige, närvikõdi ja võidujoovastust. Jaanuari teise nädala reedene õhtupoolik kulmineerus piduliku gala ehk LAKI tseremooniaga, kus jagasime välja aastaauhindu möödunud aasta kõige kõigematele kolleegidele ja klientidele, tunnustades neid silmapaistvate tegude, tulemuste ja tööde eest.

 

Kes aga on need tegusa 2022. aasta parimad tegijad?

Põhikategooria laureaadid:

AASTA KULLATÜKK – Kõige produktiivsem ja viljakam töötaja, teistest alati mitte sammu, vaid maratonipikkuse ees ehk Vallo Kivimaa – agentuuri tipptasemel kujundaja, disainer ja prohvet tulevikust, kes on ära eksinud olevikku. Kõik, mida Vallo puutub, muutub kullaks – sestap Vallole ka ainuke kuldne lõvilaki. Ühtlasi tõstis Aasta Tegija žürii esile Vallot tema Vallo-olemuse tõttu, pärjates teda ka Aasta Vallo eriauhinnaga. Go Vallo!

 

AASTA TEGIJA –  Tegemist on agentuurisisese loovkonkursiga, kus iga agentuuri loovtöötaja esitab žüriile eelmisest aastast mõne töö, mis on talle kõige südamelähedasem ning tunnetuslikult suurima potentsiaaliga. Kogu hindamisprotsessi kaasatakse nii kliendid kui ka partnerid, kes aitavad töid õiglaselt hinnata. Sel korral pälvis auhinna meie digitiimi copywriter Karl-Lennart Meri. Tegemist on noormehega, kelle kõige südamelähedasemaks väljendusviisiks on justnimelt kirjutamine.

Karl-Lennart Meri – särav kolleeg

 

AASTA TIIMIJUHT – Ka sel aastal kaitses tiitlit meediajuht Kert Aavik, kelle meeskonna tulemused olid kõige kõrgemad. Kert on juba kolmandat korda tituleeritud aasta parimaks tiimijuhiks, ega see neljas ka ilmselt tulemata ei jää!

 

AASTA KOLLEEG – Maiken Veskimäe pärjati teist aastat järjest kõige parema kolleegi tiitliga. Agentuuri igapäevaelus juhib ta Print tiimi ning korraldab kõiki majasiseseid sündmusi, mis ei jäta kedagi külmaks. Maiken aitab hoida Loomeväljal motivatsiooni kõrgel ning toetab ja abistab nii uusi kui ka veteran-staatuses kolleege.

 

AASTA UUS TULIJA – Eelmisest aastast astus meie ridadesse loovjuht ja copywriter Aleksander Urke, kes on siin enda loovjuhi kanda kinnitanud juba üle poole aasta. Vaatamata vähesele ajale on ta ennast agentuuris hoolega tõestanud ning toonud enda rikkaliku kogemustepagasiga kaasa värskust ja põnevaid proaktiivseid ideid.

 

AASTA KLIENT – Selle auhinna kandidaadid esitatakse erinevate agentuuri meeskondade poolt ning lõpuks langetatakse otsus üheskoos – kes siis ikkagi on aasta klient. Tegemist on keerulise ja raske otsusega, sest häid kliente mahub ühte agentuuri palju. Sujuva ja pikaajalise koostöö eest pälvisid aasta kliendi tiitli aga Norman-Optika Hele ja Marget Vatku, kellega jagame ühiseid ja selgeid vaateid ka tulevikus.

 

AASTA TURUNDAJA / AMBASSADOR – Anna Leena Tae on sotsiaalmeediahaldjas, kes teab mõjuisikutest kõike. Anna Leena on aasta jooksul kõige enam jaganud agentuurielu ja töid, panustanud edukalt konkursitöödesse kui ka uute klientide leidmisesse. Eelmine aasta sai ta ämbri, kuid seda ta endale kahjuks uuesti anda ei saanud ning pidi leppima vähe uhkema tiitliga.

 

AASTA ÄMBER – Siim Kokkota. Ämber pärandatakse edasi aastast aastasse ning just sellele kolleegile, kellel oli juhtunud möödunud aasta mõni humoorikas intsident. Eelmisel aastal mängis ämbrivõitja Siim klientide jõuluüritusel Kuldvillakut, kus 300-punkti küsimus kõlas nii – just selle tehnikaettevõtte slogan on „Think different“. Siim aga hüüdis enesekindlalt üle ruumi, et tegemist on Lenovoga, mis toodab ThinkPad’e. Muidugi oli tegemist hoopis maailma esibrändi Apple’i sloganiga, millega eksimine tõi Siimule Kuldvillaku võidu asemel hoopistükis ämbri võidu.

 

Lisaks lõvilakide jagamisele tunnustasime veel kolleege, kes on seda lihtsalt väga väärt!

Kontorisse toovad erilist sära Iiris Jaaska, Taavi Lehari ja Karl-Lennart Meri ning kogu La Pere PÕHJANAEL Heily Aavik.

Heily Aavik – agentuuri PÕHJANAEL

Iiris Jaaska – särav kolleeg

Taavi Lehari – särav kolleeg

 

Tseremooniaga liitusid videosilla vahendusel meie mitmed tuntud ja toredad koostööpartnerid, kellel oli au tänavused laureaadid välja kuulutada. Suur tänu Riina Suhotskaja, Anete Konno, Ženja Fokin, Katri Teller, Ott Kiivikas, Regina Oja-Ermits, Sander Leppnurm ning meie austatud žürii koosseisus: Hendrik Jaanre, Rain Taimre, Teele Hein, Karen Künnapas ja Liljan Männiste!