Reklaamiagentuur alustas koostööd uute klientidega

Reklaamiagentuur La Ecwador alustas koostööd Riigikantselei, Töötukassa ja Integratsioonisihtasutusega. La Ecwador on nüüdsest Riigikantselei loovpartner. Nimelt võitis reklaamiagentuur raamhanke, mille eesmärk on luua riski- ja/või kriisikommunikatsiooni loovlahendused ja kujundused. Rõõmustavaid uudiseid tuli ka Töötukassalt. Nimelt otsis Töötukassa endale loovagentuuri ning reklaamiagentuur La Ecwador oli üks kolmest raamhanke võitjast. Lisaks võideti minikonkurss, mille ülesandeks oli Töötukassa […]

Brand icon

Reklaamiagentuur La Ecwador alustas koostööd Riigikantselei, Töötukassa ja Integratsioonisihtasutusega.

La Ecwador on nüüdsest Riigikantselei loovpartner. Nimelt võitis reklaamiagentuur raamhanke, mille eesmärk on luua riski- ja/või kriisikommunikatsiooni loovlahendused ja kujundused.

Rõõmustavaid uudiseid tuli ka Töötukassalt. Nimelt otsis Töötukassa endale loovagentuuri ning reklaamiagentuur La Ecwador oli üks kolmest raamhanke võitjast. Lisaks võideti minikonkurss, mille ülesandeks oli Töötukassa CVI ja pildipanga täiendus.

Reklaamiagentuur lõi käed ka Integratsioonisihtasutusega. La Ecwador võitis hanke, mille ülesandeks oli luua teavituskampaania eesti keelest erineva emakeelega muuseumi- ja teatrikülastajatele. Nimelt on valitud Eesti muuseumites võimalik kuulata teatud keeltes muuseumi- ja teatriprogrammi ning nüüd ongi La Ecwadori ülesanne tutvustada sihtgrupile seda võimalust läbi teavituskampaania.