Tehnilise Järelevalve Ameti juubeliraamat

Meie roll
Trükis

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Klient:

Tehnilise Järelevalve Amet

Töö:

Tehnilise Järelevalve Amet täidab Eesti Vabariigis olulist rolli. Spetsialiseerunud ning professionaalne organisatsioon, mis tegeleb järelevalvega paljudes tehnikavaldkondades. Just nimelt valdkondade paljusus, samas ühine siht ning toimimine on 10. juubeli raamatu raamkontseptsiooniks.

Seda korrapärast paljusust ilmestab metafoor ,,Kooskõla“ – töö erinevates valdkondades (osakondades, tegevusalades), eesmärgid ja areng suubuvad ühte, moodustades tervlikliku meloodia. Samuti harmoniseeruvad organisatsiooni tegevused Eesti Vabariigi ning Euroopa Liidu eesmärkidega. Ja lõpuks viime oma kõla iga inimeseni, kõigi elanikeni, kellega koos moodustame terviku.

Aastaraamat

Agentuur La Ecwador ja Tehnilise Järelevalve Amet on korduvalt koostööd teinud TJA aastaraamatuga, kuid juubeliraamat pidi ametlikust raportist olema pehmem, sõbralikum ning võtma kokku kümnendi jooksul tehtu.

Aastaraamat tehnilise järelvalveamet

Tootsime juubeliraamatu jaoks põneva fotoseeria, mis kujutab TJA igapäevast praktikat ning tegevusvaldkondi ja TJA inimesi.

Aastaraamat tehnilise järelvalveamet

Pehmust ja inimlikkust andsid edasi TJA töötajate kirjutatud lood ning meenutused aastate kaupa ning lühikesed nupukesed teemal „Miks ma töötan TJA-s“.

Aastaraamat tehnilise järelvalveamet

Palju õnne 10. juubeliks Tehnilise Järelevalve Amet![/vc_column_text][vc_separator color=”chino” border_width=”2″][/vc_column][/vc_row]