Pakendidisain: Old Saare Special

Meie roll
Pakend

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Klient:

Saaremaa Piimatööstus AS

[/vc_column_text][vc_separator color=”chino” border_width=”2″][vc_column_text]

Taust

Saaremaa Piimatööstuse vana-gouda tüüpi juustude perekonda lisandub Eesti Vabariigi suureks juubeliks uus, aasta aega laagerdunud juust. Lisaks Saaremaa Ekstrale ja Eesti Parima Toiduaine tiitlit kandvale Old Saarele, on nüüd saadaval ka pidulik Old Saare Special, mis on spetsiaalselt aasta tagasi laagerduma pandud juust. See on kingitus Eesti Vabariigile 100ndaks juubeliks ning seda pidi esindama ka juustu pakend.

OldsaareSpecial

Loovlahendus 

Old Saare Special’i pakendi vorm on sama, mis teistel Saaremaa kaualaagerdunud juustudel. Pakenditüüp noppis ka loomeinimeste erižürii tunnustuse läinud aasta kevadel Eesti Parima Toiduaine konkursil.

Old Saare Special juustu pakend torkab silma oma eksklusiivsusega: säravad kuldsed detailid, sini-must-valge lipp ja Eesti Vabariik 100 logo juubeli tähistamiseks ning sügavsinine disain rõhutamaks toote erilisust ja väärikust. Old Saare Special on kindlasti väärikas külaline juubelipidustuste toidulaual ning miks mitte ka kaunis kingitus iseendale Eesti Vabariik 100 tähistamiseks.

 

OldsaareSpecial[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]