Old Saare imagoklipp

Meie roll
Kampaaniad / Foto ja video / Pakend

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Klient

Saaremaa Piimatööstus AS

[/vc_column_text][vc_separator color=”chino” border_width=”2″][vc_column_text]

Taust

Saaremaa Piimatööstuse Old Saare juust on tõeline edulugu. Olles tegelikult juba aastaid turul, märkas tarbija tõeliselt kvaliteetset 8 kuud laagerdunud vana-gouda juustu alles paar aastat tagasi, kui Old Saare läbis põhjaliku re-branding’u. Juust sai uue pakendi ning reklaamikeele, säilitades toote omadusi.

Pärast uue pakendi lansseerimist kasvas kaualaagerdunud juustu müük 350%ni ning jaanuaris 2017 pälvis Saaremaa Piimatööstus AS Saare maakonna ettevõtte konkursil Aasta ettevõte 2016 tiitli. Paar kuud hiljem tunnustati Old Saaret Eesti Parim Toiduaine ja Eesti Parim Piimatoode 2017 aunimetustega. Lisaks sai Old Saare juust kultuuri- ja loomeinimeste erižürii, meediažürii ja kaupmeeste žürii preemia.

Loovlahendus

Seega 2017. aasta lõpul tahtsime tänada inimesi selle ilusa loo eest ning soovitasime jõulupühasid ja aastalõppu tähistada parimatest parimatega. Old Saare on parim Eesti toiduaine, parim piimatoode, parim juust ning parim kingitus! See oligi meie sõnum. Tähistamiseks tootsime lühikese ning Old Saarele omaselt väärika videoklipi: parim kingitus on parim kodumaine toit.

Lisaks videoklipile, mida võis õhtuti korduvalt televisioonist näha, tootsime ka piduliku fotoseeria, kus näitasime nii parimat Old Saaret kui ka uut, spetsiaalselt Eesti Vabariigi 100ndaks juubeliks valminud aasta aega laagerdunud Old Saare Special juustu. Old Saare printreklaamid ilmusid eestlaste hulgas populaarsete lehtede esikaantel ning duubelreklaamina Eesti 100 nägu erilehes.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]