Nõo SNAKKER pakend ja identiteet

Nõo Lihatööstus AS

Meie roll
Kampaaniad / Foto ja video / Pakend

Klient: Nõo Lihatööstus

 

Töö:

Uute valgurikaste lihasnäkkide brändingu, pakendi ja reklaamikeele väljatöötamine.

Nõo Lihatööstus arendas pikalt erinevate lihasnäkkide sarja, mis pakub tarbijatele maitsvat, valgurikast, mugavat ning kodumaist vahepala. Meie ülesandeks oli uuele sarjale välja pakkuda nägemus, nimi, identiteet ja pakendisari.

Snakkeri sünd

Snakkeri sari on loodud tänapäeva funktsionalismi arvestades. Ühelt poolt on see mugav ning kasulik snäkk, mille nautimine ei küsi elustiili. Teisalt on see täisväärtuslik toit, mis kuulub iga puhtast toidust hooliva inimese menüüsse.

Sündinud Põhjala kompromissitutel laiuskraadidel, edendab Snakker puhast toitu, aktiivsust ning rahulolu. Meie eesmärk on anda inimestele üle Euroopa võimalus olla õnnelik iseenda, oma saavutuste ja elustiili üle. Energia ja toiduta pole me millekski suureks võimelised, seepärast on oluline, kuidas me toitume ja liigume – oleme ju see, mida sööme.

Snakker tugineb kolmel väärtusel, milleks on puhas loodus, tasakaalus elustiil ja jõulisus. Need kolm märksõna on esindatud ka loodud pakendisarjal, mis järgivad funktsionalismi, kasutajamugavust, sünnikohta ja puhtust.

Lisaks puhtale toidule, keskendub Snakker ka puhtama keskkonna ning liikumise elavdamisele. 2019. aasta kevadest alustas Snakkeri matkasari looduskaunites Eesti kohtades ning tihedat koostööd tehakse nii professionaalsete kui harrastussportlastega ning toitumisnõustajatega.

Snakker – Meat the Snack!