Nõo lihatööstuse ja Fitlapi retseptivideod

Meie roll
Foto ja video / Pakend

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Klient:

Nõo Lihatööstus AS

Töö:

Nõo Lihatööstuse ja Fitlapi retseptivideod

Koostööpartnerid:

Retseptisahtel ja Fitlap[/vc_column_text][vc_separator color=”chino” border_width=”2″][vc_column_text]

Briif

Nõo Lihatööstus tuli sel suvel turule väga paljude uute ning põnevate kanalihatoodetega. Lisaks olid nad alustamas koostööd treening- ja toitumisnõustamisprogrammiga Fitlap.ee, mis tähendas, et mitmed Nõo Lihavürsti uued suvetooted sai omale Fitlap soovitab kleepsud.

See tähendab, et antud toode on Fitlapi poolt heaks kiidetud ning neid võivad ilma süümepiinadeta tarbida ka kaalulangetajad.

Idee

Nõo Lihavürsti kanalihatoodete retseptides oli vähendatud soola ning suhkru sisaldust ja kasutatud maitsestamiseks võimalikult naturaalseid ja tervislikke tooraineid.

Soovisime inimesi inspireerida tervislikumalt toituma ning töötasime välja retseptivideote seeria. Retseptid tegime koostöös toidublogiga Retseptisahtel, Fitlapi meeskond oma valvsa pilguga vaatas need üle ning korrigeeris. Nii sündisidki retseptid, mida võivad süümepiinadeta nautida kõik kaalulangetajad ning figuurisõbrad.

Tegime mitu vahvat videot, kus Fitlap.ee personaaltreener ja toitumisnõustaja Heikki Mägi õpetab, kuidas Nõo Lihavürsti uutest kanalihatoodetest maitsvaid suviseid hõrgutisi valmistada. Üle 10 retsepti läks üles ka Retseptisahtli blogisse ning Fitlap.ee kodulehele.

Lisaks jagasime toodetud sisu Nõo Lihavürsti sotsiaalmeedias ning Postimehe sisuturundusrubriigis .

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=ShSJbo6p87A”][/vc_column][/vc_row]